| چهارشنبه، 28 مهر 1400
سریال «علی‌البدل» قرار است ماه رمضان پخش شود
       کد خبر: 42689

نگاه ایران:تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «علی البدل» گفت: هفته آینده این سریال کلید می خورد و در تلاشیم تا آن را برای پخش در ماه مبارک رمضان آماده کنیم. «الهام غفوری» گفت: تست گریم بازیگران اصلی انجام شده و طبق برنامه ریزی های انجام شده سریال هفته آینده کلید می خورد.

وی افزود: تعدادی از بازیگران فرعی باقی مانده اند که آنها هم تا زمان کلید خوردن قطعا انتخاب خواهند شد.

غفوری در پاسخ به این سوال که با مدت زمان باقی مانده می توانید سریال را برای پخش در ماه مبارک رمضان برسانید؟ اظهارداشت: قطعا زمان کمی در اختیار داریم و باید برنامه ریزی دقیق و فشرده ای داشته باشیم. تمام تلاش ما این است که سریال «علی البدل» را که کار نو و جدیدی به شمار می رود را تا آن مقطع زمانی آماده کنیم.

 در خلاصه داستان «علی البدل» آمده است: من علی البدل هستم، فرعی، رزرو و جانشین عضو اصلی؛ حرف نزنم میگن مگه لالی، حرف بزنم میگن حق رای نداری. خلاصه هم هستم هم نیستم.

مهدی فخیم زاده، محسن تنابنده، هادی کاظمی، مهدی هاشمی، احمد مهرانفر، ناهید مسلمی، محمود جعفری، هومن حاجی عبدالهی، حسین محب اهری، مهسا باقری، هدیه آزاده و فروغ قجابگلی از جمله بازیگرانی هستند که حضورشان در این مجموعه تلوزیونی قطعی شده است.

سایر عوامل سریال «علی البدل» عبارتند از: محسن تنابنده سرپرست نویسندگان، خشایار الوند نویسنده، حسن وارسته مشاور، فرشاد گل سفیدی مدیر تصویربرداری، افسر نژادایمانی طراح صحنه و لباس، مجید اسکندری طراح گریم، امیر پرتوزاده مدیر صدابرداری و ... اشاره کرد.

در ادامه تصاویر تست گریم بازیگران سریال را می بینید:

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code