| چهارشنبه، 06 مرداد 1400
دادستان رشت از آخرین وضعیت محکومان شورای شهر رشت خبر داد:
       کد خبر: 3885
به گزارش نگاه ایران: حجت الاسلام علی مصطفوی نیا با اشاره به آخرین نتایج بررسی پرونده برخی از اعضای دوره سوم شورای اسلامی این شهر اظهار کرد: پرونده دوره سوم شورای شهر رشت مورد بررسی قرار گرفت و حکم نهایی و قطعی برای سه نفر از اعضای آن صادر شد.

وی افزود: محمود مباحی به هفت سال زندان و 20 ضربه شلاق و جزای نقدی یک میلیارد و 300 میلیون تومان محکوم و در خرداد ماه جاری دستگیر و روانه زندان شد.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی رشت گفت: محمدرضا قاسمی نیز به 5 سال حبس و 20 ضربه شلاق و 300 میلیون تومان جزای نقدی محکوم و خرداد امسال دستگیر شد.

وی با بیان اینکه نفر سوم شورای شهر رشت متواری است، افزود: غلامرضا هاتفی به اتهام رشوه به 10 سال حبس و بیش از یک میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شد و اکنون متواری بوده و قانون به دنبال دستگیری اوست.

مصطفوی نیا با اشاره به اینکه قانون به سراغ ضامن های هاتفی رفته است، خاطرنشان کرد: هاتفی 4 میلیارد تومان ضامن داشت و در زمینه دستگیری وی اقدام های خوبی انجام شده است.

وی از دستگیری مدیر کل تعاون روستایی سابق گیلان خبر داد و یادآور شد: حکم «مهرزاد عبدالله زاده» مدیر کل قبلی تعاون روستایی گیلان قطعی و به 3 سال حبس محکوم شده است.

دادستان عمومی و انقلاب رشت با بیان اینکه عبدالله زاده دستگیر و اکنون در زندان بسر می برد، متذکر شد: اتهام این مدیر کل رشوه است.

وی با اشاره به اینکه اکنون 25 نفر به دلیل جرایم سنگین در زندان هستند، خاطرنشان کرد: زمانی که حکم متخلفان قطعی باشد رسانه ها در انتشار آن مشکل نخواهند داشت و اکنون تمام احکام محکومان قطعی و صادر شده است.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code