| چهارشنبه، 17 آذر 1400
تصاویر پیکان وانت و تریلی که در تصادف جاده سراوان به فومن در آتش سوختند
       کد خبر: 38627
نگاه ایران: انحراف به چپ تریلی در جاده سراوان - فومن عامل مرگ 3 نفر شد. رییس پلیس راه گیلان امروز گفت:امروز در برخورد تریلی با پیکان وانت در جاده سراوان - فومن راننده و 2 سرنشین پیکان وانت در دم جان باختند. سرهنگ مهیار رستگار با بیان اینکه برخورد 2 خودرو با هم به حدی بود که پیکان وانت و تریلی آتش گرفتند افزود: در این حادثه به راننده تریلی آسیبی نرسید. وی انحراف به چپ تریلی را علت این حادثه رانندگی مرگبار اعلام کرد. واژگونی پژو پارس و مرگ راننده رییس پلیس راه گیلان گفت: همچنین امروز در اثر واژگونی پژو پارس در جاده چابکسر – رودسر راننده خودروی سواری در دم جان باخت. سرهنگ مهیار رستگار افزود: در این حادثه سرنشین پژو به شدت مجروح و روانه بیمارستان شد. وی رعایت نکردن سرعت مطمئنه و ناتوانی راننده در کنترل خودرو را علت این تصادف رانندگی اعلام کرد. شرح تصادف به روایت آتش نشانان همچنین روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت با اشاره به وقوع این تصادف مرگبار در گزارشی نوشت: شاهدان با دیدن صحنه دلخراش تصادف شدید یکدستگاه خودروی کامیون اسکانیا و خودروی پیکان وانت در ساعت ۲۳:۴۵ دقیقه شب گذشته ۱۷ فروردین ۹۵ وقوع این حادثه را به سامانه ۱۲۵ اطلاع دادند که بی درنگ یزدان رمضانی فرمانده شیفت ستاد فرماندهی ، سه دستگاه خودروی نجات و اطفایی از ایستگاه های ۱۱و۶و۵ بهمراه ۱۰ آتش نشان و ۴ افسر ارشد سازمان را به محل حادثه واقع در جاده سراوان- فومن اعزام کرد.

رامین فلاح فرمانده تیم نخست آتش نشانان اعزامی در این خصوص اظهار داشت: به محض رسیدن به محل حادثه و مشاهده آتش سوزی دو خودروی سبک و سنگین گروهی از آتش نشانان با پهن کردن یک رشته لوله آبدهی نسبت به اطفای کامل آتش اقدام نموده و گروه دیگری از آتش نشانان پس از قرار دادن علایم هشدار دهنده با توجه به تاریکی محوطه نسبت به ایمن سازی محل حادثه اقدامات لازم را صورت دادند.

احمد احمد نیا مسوول ایستگاه ۱۱ آتش نشانی که در محل حادثه حضور داشت در این باره گفت: یک دستگاه خودروی کامیون اسکانیا که از سمت فومن به سراوان در حال حرکت بوده بعللی پس از انحراف به چپ با یکدستگاه خودروی پیکان وانت "در حال حرکت از سوی سراوان به فومن" به شدت برخورد و موجبات متلاشی شدن کابین خودرو و به طبع آن محبوس شدن ۳ سرنشین ۲۶-۲۷ و ۲۲ ساله را فراهم نمود.

وی با بیان اینکه شدت برخورد به قدری بود که خودروی پیکان وانت پس از لحظاتی کاملا شعله ور شد افزود: بر اثر این حادثه، سرنشینان خودرو که سه مرد جوان بودند در اتاقک متلاشی شده خودرو محبوس ودر لحظات اولیه فوت نمودند. در ادامه بهزاد یزدانمهر مسوول ایستگاه ۲ آتش نشانی با بیان اینکه ازدحام جمعیت در محل حادثه و همچنین دخالت و کنجکاوی بیش از حدشان مانع شدیدی در کار آتش نشانان بوده افزود: آتش نشانان در یک عملیات به شدت نفس گیر و دلخراش بوسیله یکدستگاه جرثقیل و همچنین دستگاه های وینچ و فک خودروی نجات هر سه سرنشین را از داخل خودرو خارج و به عوامل اورژانس حاضر در محل تحویل دادند.

همین گزارش حاکی است: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و پیشگیری از بروز هر گونه حوادث احتمالی دیگر زیر نظر کورش زمینی افسر ارشد شیفت شب گذشته که در محل حادثه حضور داشت در ساعت ۳:۳۰ دقیقه بامداد به ایستگاه های مربوطه مراجعت نمودند.

تصادف4 تصادف2

تصادف3

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code