چهارشنبه، 12 آذر 1399 | 2020 Wednesday 02 ,December  
سایت معتبر whoscord انتخاب کرد
نگاه ایران:سایت معتبر whoscord در اقدامی جالب اقدام به بررسی شرایط بیش از 80 بازیکن آسیایی شاغل در فوتبال اروپا کرد تا بهترین و موثرترین نفرات را معرفی کند که بعد از بررسی های دقیقه این سایت معتبر نام علیرضا جهانبخش لژیونر گیلانی را در صدر فهرست 20 بازیکن موثر آسیایی ماه های اخیر اروپا قرار داد.  
این سایت در مقدمه گزارش خود آورده است: «۸۰ بازیکن آسیایی در حال بازی در قاره اروپا در فصل جاری هستند. از ژاپن، کره جنوبی، استرالیا و کره شمالی، ایران، عراق و ازبکستان بازیکنانی به اروپا نقل مکان کردند تا برای پیشبرد فوتبال حرفه ای خود تجربه مفیدی به دست بیاورند. این ۸۰ بازیکن در دو گروه دسته بندی شدند گروه اول آن هایی که در تیم ها و لیگ های معتبر بازی می کنند و گروه دوم بازیکنان شاغل در تیم های درجه دو است به همین خاطر ترجیح دادیم ۴۱ بازیکن نخبه آسیایی را که در لیگ های معتبر بازی می کنند را رصد کرده و بهترین ها را معرفی کنیم. معیار انتخاب بهترین ها نیز تعداد گل، پاس گل، دقت عبور از یار مستقیم، تاثیرگذاری، میانگین امتیازات در هر بازی و... است». این سایت در این گزارش ۵ بازیکن بر تر در جدول بهترین بازیکنان آسیایی فوتبال اروپا را به صورت جداگانه مورد بررسی قرار داد که این تحلیل ها به این شکل است.

1-علیرضا جهانبخش

بازیکن ایرانی آلکمار هلند از ماه ژانویه در صدر فهرست بهترین ها قرار گرفت و این صدرنشینی را در فوریه هم ادامه داده است. بازیکن ۲۲ ساله آلکمار با کسب بالا ترین نمرات در بازی های اخیر تیمش همواره جزو بهترین های تیمش بود و با میانگین ۷. ۷۴ از ۱۰ نمره بهترین لژیونر آسیایی فوتبال اروپا بود. جهانبخش در تمام بازی های آلکمار با دقت عبور ۷۰ درصدی از مدافعان رقیب، دو بار گلزنی و چند پاس گل عملکرد خیره کننده ای از خود نشان داده است.

2-مایا یوشیدا

مدافع ژاپنی که در حال حاضر برای ساوتهمپتون در لیگ برتر جزیره بازی می کند با میانگین امتیاز 7.38 از 10 نمره دومین بازیکن برتر آسیایی لقب گرفت. او در ماه فوریه و در بازی هایی که به میدان رفت با ثبت دقت عبور 79.8 % و ثبت یک بار گلزنی نقش مهمی در پیشرفت تیمش در جدول رده بندی ایفا کرد. 3-هیروشی کیوتاکه: هافبک تهاجمی ژاپنی هانوفر96 آلمان در بوندس لیگا، در ماه فوریه در دو بازی بهترین بازیکن تیمش شناخته شد که اوج درخشش او مقابل اشتوتگارت بود تا با میانگین امتیاز 7.34 از 10 نمره و دقت عبور 80.4% در جایگاه سوم جدول ایستاد.

4-علی عدنان

هافبک عراقی حاضر در اودینزه ایتالیا در سری A در ماه فوریه با ثبت میانگین امتیازی 7.29 از 10 در این جایگاه ایستاد. عدنان در سه بازی تیمش با ثبت دقت عبور 70% و ساختن یک گل در بازی مقابل جنوا نشان داد جزو بهترین مهره های این تیم ایتالیایی بوده است.

5-کیسوکه هوندا

دیگر ژاپنی آماده این روزهای فوتبال اروپا که در ترکیب اصلی میلان در 5 بازی تیمش در ماه فوریه به میدان رفت و میانگین امتیازی 7.17 از 10 را به ثبت رساند. او دقت عبور 81% از خود برجای گذاشت و جالب تر این که در تمام بازی ها 90 دقیقه برای تیمش بازی کرد.
   
 
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code