چهارشنبه، 05 آذر 1399 | 2020 Wednesday 25 ,November  
نگاه ایران :کارشناسان اسلحه شناسی مأموریت یافته اند تا پرده از ابهامات این جنایت اسرارآمیز بردارند.
ساعت ۱۰ شامگاه ۱۳ مهرماه سال جاری ماجرای مرگ مرموز یک دختر و پسر سرشناس لاهیجانی در خیابان گلستان ۱۵ و ۱۷ لاهیجان به پلیس مخابره شد.بدین ترتیب پلیس، خیلی زود به همراه تیمی از مأموران کلانتری منطقه گلستان لاهیجان و بازپرس ویژه قتل و تیم تحقیق در محل حاضر شدند و رسیدگی به این جنایت اسرارآمیز را در دستور کارشان قرار دادند.
شواهد نشان می داد: دختر و پسر لاهیجانی که از قبل با هم آشنا بودند با شلیک گلوله دست به مرگ خودخواسته زده اند.در تحقیقات مشخص شد حسین از قبل دختر جوان را می شناخت اما زمانی که با مخالفت ازدواج از سوی وی و خانواده اش روبه رو شد و دریافت که دختر قرار است با فرد دیگری ازدواج کند از او می خواهد تا وی را ببیند. به همین خاطر در همان شب حادثه دخترجوان با خودروی سفیدرنگ خودش و پسر با یک سانتافه سر قرار می روند و با شلیک های مرگبار تفنگ شکاری ابتدا دختر به قتل می رسد و سپس پسرجوان با شلیک به زیر چانه اش خودکشی می کند.
رضا رحمانی دادستان لاهیجان در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده بیان کرد: دادسرای لاهیجان نکات مبهمی در این پرونده مشاهده کرده و به همین خاطر به بررسی بیشتر این جنایت پرداخته است.  کارشناسان اسلحه همراه پزشکی قانونی، وضعیت قرار گرفتن تفنگ و مسیر شلیک گلوله را در دستور کارشان قرار دادند تا به جمع بندی نهایی برسند.
رسیدگی به این پرونده همچنان از سوی پلیس ادامه دارد تا پرده از زوایای پنهان این جنایت اسرارآمیز دختر و پسر سرشناس لاهیجانی برداشته شود.
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code