یکشنبه، 09 آذر 1399 | 2020 Sunday 29 ,November  

نگاه ایران: شنیده های متواتر از استعفای محمد سرافراز (رییس رسانه ملی) حکایت دارد.

ایلنا با اشاره به این موضوع نوشت: براساس شنیده های خبرنگار ما؛ درکنار جدی تر شدن شایعه کناری گیری مدیر رسانه ملی؛ خبر انتصاب غلامعلی علی حداد عادل به سمت ریاست سازمان صداوسیما نیز شدت گرفته است.

گرچه صحت و سقم و دلایل  این استعفای احتمالی نامشخص است اما بازهم شنیده می شود؛ رئیس فعلی سازمان صداوسیما به دلیل ماجرای شهرزاد میرقلی خان تحت فشار قرار گرفته است.

میرقلی خان بازرس ویژه سرافراز بود که به تازگی به عمان مهاجرت کرده و مطالب و عکس هایی مغایر با شئون اسلامی را منتشر کرده است.

اما دیگر دلیلی که برای استعفای محمد سرافراز عنوان می شود؛ با جانشینی حسن خجسته به جای محمد سرافراز مرتبط شده است. گویا مسایل مالی صداوسیما و ناکافی بودن بودجه سازمان و برخی اختلافات بر سر بودجه میان دولت و سازمان صداوسیماست. از همین رو سرافراز تصمیم گرفته صندلی ریاست این سازمان را به معاون سابق سازمان واگذار کند.

حسن خجسته؛ معاون سابق سازمان صداوسیما در امور صدا، نایب رئیس اتحادیه رادیو تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه (ABU) در سال ۲۰۰۷ و معاون نظارت و برنامه ریزی صداوسیماست.

تا این لحظه روابط عمومی سازمان صداوسیما حاضر به پاسخگویی قطعی در این موضوع نشده و هیچیک از این اخبار را تایید یا تکذیب نکرده است.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code