| دوشنبه، 14 آذر 1401
 نگاه ایران:  کارگاه آموزشی «مبانی آموزه های تئاتر فیزیکال» اسفند ماه در رشت برگزار می شود.
آرمین محتشمی مدیر تولید این کارگاه آموزشی با اعلام این خبر گفت: در این کارگاه آموزشی که توسط حامد نصرآبادیان، هنرمند بین المللی و از استاد تئاتر دانشگاه تهران، و با همکاری آموزشگاه افرا در شهر رشت برگزار می شود، به موضوع «مبانی آموزه های تئاتر فیزیکال» پرداخته خواهد شد. محتشمی با اشاره به ظرفیت های موجود تئاتری در استان های مختلف، افزود: متأسفانه زمینه مطرح شدن بسیاری از مباحث مهم و روز دنیا در رشته های مختلف هنری، در شهرستان ها وجود نداشت؛ بنابراین با دعوت از استاد نصرآبادیان و انتشار فراخوان این کارگاه، زمینه ای ایجاد خواهیم کرد تا هنرجویان در کنار این هنرمند بین المللی از جدیدترین متدهای تئاتر فیزیکال مطلع شوند. وی ضمن ابراز امیدواری از برگزاری مستمر این گونه دوره ها در استان های مختلف، عنوان کرد: از آنجا که هدف از برگزاری دوره «مبانی آموزه های تئاتر فیزیکال» ایجاد شانس استفاده از مباحث جدید برای هنر جویان و علاقه مندان به این عرصه است، حضور علاقه مندان از سراسر کشور در این کارگاه، بلامانع خواهد بود.
حامد نصرآبادیان فارغ التحصیل رشته نمایش از دانشکده هنر و معماری تهران و دارای مدرک «میمو دراما» از کالج هنر کانادا و کورئوگرافی از کالج ارمنستان است. نصرآبادیان طی سال های گذشته در بیش از سی و یک مکان آموزشی همچون گروه های نمایشی پردیس هنرهای زیبا تهران، دانشکده های هنر و معماری تهران، تبریز، اراک ، شیراز، اصفهان و همچنین موسسات آزاد آموزش بازیگری داخلی و کشورهایی همچون مالزی، ترکیه و ارمنستان به تدریس واحدهای تخصصی بازیگری مانند حرکت، بدن، پانتومیم و تربیت حس مشغول بوده است. در سوابق کاری این هنرمند اجرای بیش از پنجاه تئا تر و چندین فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی وجود دارد و برخی ازسمت های او دبیری سه دوره جشنواره های سراسری تئاتر نقطه، هفت هنر، زمستانه، مدیریت گروه سربازان صلح، مدیریت گروه نمایشی پیام آوران صلح و دوستی و طراحی و تاسیس نخستین مدرسه پانتومیم ناشنوایان در ایران و خاورمیانه بوده است.
کارگاه آموزشی «مبانی آموزه های تئاتر فیزیکال» زیرنظر حامد نصرآبادیان و با همکاری آموزشگاه افرا در روزهای 5، 6 و 7 اسفند ماه در شهر رشت برگزار خواهد شد. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 01333238789 تماس حاصل فرمایند.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code