| دوشنبه، 29 شهریور 1400
یک فوتبالیست گیلانی دیگر:
       کد خبر: 24124
نگاه ایران: محسن فروزان دروازه بان فصل پیش استقلال و حال حاضر راه آهن به خاطر شکایت فرهاد کاظمی بازداشت شد. فروزان چند مرتبه علیه فرهاد کاظمی مصاحبه هایی را انجام داده بود که امروز با حکم جلب کاظمی راهی کلانتری شد.
محسن فروزان مصردشتی (زاده ۱۴ اردیبهشت ۱۳۶۷ - رشت) دروازه بان فوتبال می باشد. وی هم اکنون عضو تیم راه آهن است. او فوتبال خود را از تیم های پایه شهرداری خمام و پگاه گیلان آغاز کرد و در سن ۱۶ سالگی به تیم بزرگسالان پگاه گیلان پیوست. سپس برای انجام خدمت سربازی به مدت دو سال (۱۳۸۶ تا ۱۳۸۸) به تیم نظامی ملوان بندر انزلی پیوست. وی پس از پایان خدمت سربازی به داماش رشت بازگشت. فروزان توسط فیروز کریمی به ترکیب اصلی داماش گیلان رسید.
محسن فروزان جزو بازیکنانی است که از آکادمی و پایه تیم فوتبال داماش گیلان به فوتبال ایران معرفی شده است. وی سال ۱۳۸۹ به تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز پیوست و پس از پایان فصل در سال ۱۳۹۰ به باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز ملحق شد. فروزان در سال ۱۳۹۲ دوبازه به گسترش فولاد بازگشت و با اتمام سال با وجود این که قراردادی دو ساله امضا کرده بود، پس از مدتی قرارداد خود را با تراکتور سازی فسخ کرد. محسن فروزان در تیر سال ۱۳۹۳ با عقد قراردادی ۲ ساله به تیم فوتبال استقلال تهران پیوست اما در پایان فصل و پس از حضور پرویز مظلومی از این تیم جدا شد. این اتفاق در حالی رخ داد که او حاضر به ترک استقلال نبود و حتی در تمرینات هم شرکت می کرد اما در نهایت از این تیم جدا شد و به سیاه جامگان پیوست. اتفاق جالبی در همان هفته اول لیگ برتر پانزدهم رخ داد. استقلال با سیاه جامگان بازی داشت و فروزان در ابتدای بازی از دست دادن با مهدی رحمتی خودداری کرد. فروزان در دیدار مقابل پرسپولیس هم با خوردن موز در جریان بازی، جنجال زیادی ایجاد کرد. در نهایت او با فرهاد کاظمی، سرمربی سیاه جامگان به مشکل خورد و از این تیم جدا شد. دروازه بان 27 ساله پیشین استقلال مصاحبه های تندی علیه کاظمی انجام داد و در مقابل صحبت هایی مبنی بر خالکوبی ها و حرکات منشوری فروزان در رختکن منتشر شد. فروزان در نقل وانتقالات نیم فصل به راه آهن پیوست اما کاظمی با پیگیری شکایت خود، این دروازه بان را راهی بازداشتگاه کرد تا وی به سرنوشتی مشابه دروازه بان پرسپولیس دچار شود.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code