| سه شنبه، 26 تیر 1403
    ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ ۰۶:۵۳    کد خبر: 213819

اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس و هیات همراه با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. رهبر انقلاب اسلامی با قدردانی مجدد از صبر و استقامت مردم استوار غزه و اظهار تاسف شدید از جنایات رژیم صهیونیستی که با حمایت مستقیم آمریکا و برخی کشورهای غربی انجام می شود بر سیاست همیشگی جمهوری اسلامی ایران در حمایت از نیروهای مقاومت فلسطین در مقابل اشغالگران صهیونیست تاکید کردند.

به گزارش نگاه ایران به نقل از انتخاب، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس و هیات همراه با حضرت ایت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

رئیس دفتر سیاسی حماس در این دیدار گزارشی از آخرین تحولات غزه و جنایات رژیم صهیونیستی در غزه  و همچنین تحولات کرانه باختری بیان کرد.

رهبر انقلاب اسلامی نیز با قدردانی مجدد از صبر و استقامت مردم استوار غزه و اظهار تاسف شدید از جنایات رژیم صهیونیستی که با حمایت مستقیم آمریکا و برخی کشورهای غربی انجام می شود بر سیاست همیشگی  جمهوری اسلامی ایران در حمایت از نیروهای مقاومت فلسطین  در مقابل اشغالگران صهیونیست تاکید کردند.

حضرت آیت الله خامنه ای همچنین لزوم تحرک جدی کشورهای اسلامی و مجامع بین المللی و حمایت همه جانبه و عملی دولت های اسلامی از مردم غزه را مورد تاکید قرار دادند.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code