| دوشنبه، 29 دی 1399
نگاه ایران: محمدحسین قربانی صبح امروز در جلسه شورای اداری در استانداری گیلان با اشاره به افزایش فشار اقتصادی به مردم اظهار کرد: آمار و ارقام نشان می دهد مردم گیلان در شرایط اقتصادی بسیار بدی قرار دارند.
به گزارش فارس، وی با بیان اینکه متوسط درآمد مردم گیلان سالانه ۱۲۰۰ دلار است افزود: مردم گیلان زیر چتر سبز استان با سیلی صورت خود را سرخ می‍کنند و همیشه پایبند نظام و انقلاب هستند.
نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش حقوق و مزایای کارمندان گفت: مجلس آمادگی حمایت از تمامی لوایح دولت مبنی بر افزایش حقوق کارمندان را دارد. قربانی با تأکید بر توجه دولت به اقشار کم درآمد بیان کرد: سبد حمایتی دولت نباید برای شب عید گذاشته شود و همه کسانی که حقوق زیر یک میلیون تومان دارند، باید از هماکنون از حمایت برخوردار شوند. وی با اشاره به مطالبه به حق محیط زیستی گیلان تصریح کرد: آهنگ نابودی خطه سرسبز گیلان شنیده می شود و اگر دولت معضل زباله و پسماند را در گیلان حل نکند با فاجعه ای اسفناک روبرو خواهیم شد، بنابراین معضل پسماند و زباله باید در بودجه سال آینده عملیاتی شود. عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به پروژه راه آهن در گیلان بیان کرد: اگر راه آهن رشت ـ قزوین به آستارا متصل نشود هیچ بازدهی نخواهد داشت. وی با اشاره به کمبود پرستار نسبت به تخت بیمارستانی گفت: متوسط نسبت پرستار به تخت بیمارستانی هفت پرستار است اما گیلان از یک پرستار نیز نسبت به تخت بیمارستانی برخوردار نیست. نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضعف های موجود در حوزه طرح تحول سلامت افزود: حوزه سلامت که نقطه قوت دولت بوده امروز به پاشینه آشیل دولت تبدیل شده است.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code