| جمعه، 03 بهمن 1399
نگاه ایران: ایران خودرو به تازگی شرایط پیش فروش مشارکت در تولید خود را که مخصوص شهریور ماه سال جاری میباشد اعلام کرده است. مطابق با این شرایط فروش، متقاضیان محترم می توانند محصولات ایران خودرو را از روز سه شنبه ۹۷/۰۶/۲۰ لغایت ۹۷/۰۶/۳۱ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جدول پیوست خریداری کنند.
شرایط ویژه بخشنامه : در این بخشنامه و در زمان ارسال دعوتنامه، خودروهای قابل عرضه به مشتریان مشخص و اعلام خواهد شد. در این بخشنامه، پس از فرا رسیدن موعد تحویل خودرو، در صورت اعلام شرکت ایران خودرو و تمایل مشتری امکان تغییر شرایط ثبت نام (تمدید موعد تحویل) با همان شرایط وجود خواهد داشت. امکان ثبت نام در این بخشنامه صرفاً برای مشتریان حقیقی فراهم بوده و ثبت نام برای مشتری دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نیست. قیمت نهایی خودرو در این شرایط، در زمان تحویل تعیین خواهد شد.
شرایط پیش فروش ایران خودرو
شرایط پیش فروش ایران خودرو
زمان فعال سازی این بخشنامه پیش فروش ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۶/۲۰ می باشد. هدیه همکاری مشارکت در تولید برای موعد تحویل ماه های آبان و آذر ۹۸ به مبلغ پیش پرداخت معادل ۲ درصد سود مقطوع علاوه بر سود مشارکت اعلامی در نظر گرفته شده است. هدیه همکاری مشارکت در تولید برای موعد تحویل ماه های دی و بهمن و اسفند ۹۸ به مبلغ پیش پرداخت معادل ۳ درصد سود مقطوع علاوه بر سود مشارکت اعلامی در نظر گرفته شده است. در هنگام صدور دعوت نامه صرفا خودروهایی که با توجه به شرایط روز ایران خودرو قابل عرضه باشند، جهت انتخاب در دعوت نامه ذکر خواهد شد.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code