| دوشنبه، 08 آذر 1400
نگاه ایران/پویا بصیری: سرهنگ حسین مصطفی پور فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت ظهر امروز در نشست خبری رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله 2  با گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا، جانبازان ،ایثارگران و خانواده آنها گفت: وقایع 8 سال دفاع مقدس کمتر از وقایع عاشورای حسینی نیست. وی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس برهه ای درخشان از تاریخ ملت ایران است افزود: دوران مذکور مانند گنجی است که هر روز میتوان دُر گرانبهایی از آن صید کرد.

مصطفی پور با اشاره به اهداف دشمن جهت آسیب به ملت ایران و ناامیدی آنها از نظام جمهوری اسلامی تصریح کرد: سرمایه اصلی این انقلاب مردم هستند و هدف دشمن نیز تحت تاثیر قراردادن مردم و دور کردن آنها از نظام توسط اعمال فشار های ظالمانه است.

وی خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از جنس مردم بوده، هست و خواهد ماند و از اینکه در کنار مردم هستیم به خود می بالیم و همیشه مدافع حقوق مردم بوده و هستیم.

این رزمایش در سه مرحله و طی دو روز ۱۵ و ۱۶ شهریور ماه انجام میشود که اولین مرحله رزمایش شامل؛ ستون کشی و استقرار شبانه بسیجیان و مرحله دوم حضور گروه های جهادی برای خدمت رسانی به مردم مناطق محروم حومه شهر و سومین مرحله از این رزمایش قرار است در مهرماه با حضور حدود ۲۵هزار نفری بسیجیان همزمان با کل کشور در درگیلان برگزار شود.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code