| یکشنبه، 07 آذر 1400

نگاه ایران: کمتر از یک دقیقه سایت ثبت نام پیش فروش محصولات سایپا تکمیل شد و بیشتر متقاضیان موفق به خرید خودرو نشده اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت سایپا خودروهای پراید، تیبا، ساینا و وانت نیسان را به صورت پیش فروش نقدی از ساعت 10 امروز ( چهارشنبه، 14 شهریورماه) به صورت اینترنتی آغاز کرد.

گروه خودروسازی سایپا در این طرح پیش فروش، خودروهای پراید 131، پراید 132، پراید وانت (سایپا 151)، تیبا بنزینی، تیبا 2 هاچ بک، ساینا، وانت نیسان تک سوز و وانت نیسان دوگانه سوز را با سود مشارکت 15 درصدی به مشتریان عرضه کرده است .
براساس اعلام شرکت سایپا، برای مدیریت ثبت نام متقاضیان، فروش به صورت مرحله ای شده است به نحوی که سایت هر ۱۵ دقیقه، ۱۰ ثانیه باز می شود تا آن دسته از افرادی که در سایت حضور دارند، امکان ثبت نام پیدا کنند. این روال تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.
درحالیکه گزارش های وسیع مردمی حاکی از بازنشدن سایت پیش فروش خودرو است، اما این سایت مدعی اتمام پیش فروش آن هم راس ساعت های شروع این اقدام است. مرحله اول ثبت نام محصولات سایپا یک دقیقه ای تکمیل شد! کمپانی سایپا که وعده داده بود سایت پیش فروش خود را هر ۱۵ دقیقه باز کند تا مردم بتوانند خودرو ثبت نام کنند، بعد از اعلام زمان موعد به مدت چند ثانیه از دسترس خارج و سپس اعلام می کند که پیش فروش تمام شد. سایت پیش فروش محصولات سایپا در کمتر از یک دقیقه باز و بسته می شود . متقاضیان همچنان از این موضوع گله مند و ناراضی هستند  و بر این باورند که باز هم  پای دلالان در میان است. مرحله اول ثبت نام محصولات سایپا یک دقیقه ای تکمیل شد! شرکت سایپا از ساعت 10 صبح از متقاضیان ثبت نام به عمل آورده و تا ساعت 11.50 دقیقه به مرحله هفتم رسیده است. این در حالی است که سایت در مرحله قبل برای عموم باز نشده است.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code