| یکشنبه، 01 خرداد 1401
نگاه ایران: محمد ملک محمدی بعد از شکست به حریف افغانی خودزنی کرد و سرش را به دیوار کوبید.
به گزارش خبرآنلاین؛ در رفتاری ناشایست محمد ملک محمدی کوراش کار ایرانی که با باخت از حریف افغانستانی حذف شد، سرش را به دیوار کوبید و روی زمین افتاد و کارش به فیکسر و بیمارستان کشید. حتی اگر او به داوری اعتراض داشت هم چنین رفتار ناپسندی زیبنده نام ایران نیست.
همچنین جواد دلیر سرمربی تیم ملی کوراش ایران سعی کرد رفتار شاگردش را توجیه کند و داوری را بهانه ای برای این خودزنی اعلام کرد.
سرمربی کوراش گفت: کاری کردند که آدم شرمش می آید به گزارش خبرنگار اعزامی خبرآنلاین؛ جواد دلیر بعد از شکست ملک محمدی در کوراش بازی های آسیایی گفت: فکر می کنم این افتضاح ترین داوری ای بود که دیدم. ازبکها از روز اول هر کاری خواستند کردند. وی افزود: اگر ملک محمدی صعود می کرد، حریفش ازبکستانی بود. ورزشکار ما این حریف را قبلا در مسابقات آسیایی «حلال» کرده بود و از ترس خودشان افتضاح ترین داوری را کردند و کاری کردند که آدم شرمش می آید. سرمربی تیم کوراش در پاسخ به این سوال که بهانه آنها برای حذف ایران چه بود؟ گفت: بهانه ای به آنها ندادیم. فقط نمی خواستند ایران حریف آنها شود. خودم هم مانده ام. حریف افغانستانی تا آخر مسابقه فقط روی زمین بود و از اول تا آخر فرار کرد. سناریو را خوب چیده بودند تا ایران را بازنده کنند. تنها کسی که می توانست ازبکستان را در فینال شکست بدهد، ملک محمدی بود. وی در پایان گفت: حالا حریف ازبکستانی در مرحله بعد افغانستان است که به راحتی افغانستانی شکست می خورد چون در حد و اندازه ازبکستانی نیست
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code