| شنبه، 04 تیر 1401

نگاه ایران: در دومین روز از هفته دولت با حضور استاندار گیلان چند پروژه و واحد تولیدی در شهر صنعتی رشت به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ با حضور دکتر مصطفی سالاری در شهرک صنعتی سفیدرود رشت یک واحد تولیدی پوشاک با ظرفیت تولید 321 هزار عدد پوشاک در سال به بهره برداری رسید.

این واحد تولیدی که با سرمایه گذاری 3 میلیارد تومانی افتتاح شده برای ۱۳۰ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی کرده است.

همچنین در شهرک صنعتی سفیدرود رشت کارخانه تولید آسفالت با ظرفیت 120 تن در ساعت با حضور مصطفی سالاری افتتاح شد.

برای احداث این کارخانه 2 میلیارد و 800 میلیون تومان سرمایه گذاری شده و برای 47 نفر بصورت مستقیم و150 نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد شده است.

 در ادامه نیز در شهر صنعتی رشت یک واحد تولید صنایع روشنایی با ظرفیت تولید 25 میلیون عدد انواع لامپ های LED، CFL و Fpl در سال به بهره برداری رسید.

برای احداث این واحد تولیدی یک میلیارد و 160 میلیون تومانی توسط بخش خصوصی سرمایه گذاری شده و برای حدود 100 نفر شغل ایجاد شده است.

همچنین یک واحد تولیدی صنایع پلاستیک با ظرفیت تولید 21 هزار تن در سال با حضور دکتر مصطفی سالاری در شهر صنعتی رشت افتتاح شد.

این واحد تولیدی که روزانه ۲ میلیون پری فرم برای بطری آب تولید می کند با سرمایه گذاری 15 میلیارد تومانی بخش خصوصی احداث شده و برای 40 نفر به صورت مستقیم و ۵۰۰ نفر غیرمستقیم ایجاد اشتغال کرده است.

برای احداث این واحد تولیدی ۵ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code