| سه شنبه، 27 اردیبهشت 1401
به گزارش نگاه ایران: شهر رشت در تاریخ ۲۲ اردیبهشت برای اولین بار میزبان کنسرت بزرگ گروه «دنگ شو» خواهد بود.
اعضای این گروه در سالن مجتمع خاتم الانبیاء شهر رشت و طی دو سانس به روی صحنه می روند. dang show این کنسرت درحالی برگزار می شود که گروه دنگ شو طی روزهای۲۰ و ۲۱ اردیبهشت در تالار وحدت تهران اجرای برنامه خواهند داشت.
«رضا شایا» و «طاها پارسا» و سایر اعضای این گروه پس از تهران و رشت قرار است که به اصفهان، شیراز، اراک و گرگان و… سفر کنند اما تاریخ سایر برنامه های آنها هنوز قطعی نشده است.
از سوی دیگر دنگ شو این روزها با سریال «شمعدونی» مهمان منازل مخاطبان است. سریالی به کارگردانی «سروش صحت» که این گروه وظیفه ساخت موسیقی متن و تیتراژ پایانی آن را بر عهده دارد. شمعدونی دومین همکاری دنگ شو با سروش صحت طی دو سال اخیر محسوب می شود و تیتراژ پایانی آن با صدای «سعید آتانی» به نام «شهر دور» چندی پیش از طریق سایت «موسیقی ما» منتشر شد.
کنسرت بزرگ گروه دنگ شو به همت آموزشگاه موسیقی شیدا و با همکاری کانون تبلیغاتی پرتقال و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت و با مجوز رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان ، ۲۲ اسفند طی دو سانس ۱۸ و ۲۱ به اجرای برنامه خواهند پرداخت.
علاقه مندان برای تهیه بلیت های این کنسرت که از ۴۰ تا ۱۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است می توانند علاوه بر سامانه اینترنتی ایران کنسرت به فروشگاههای سناتور ، شهر کتاب ، هفت شهر ، ماه نو ، شهر قلم ، کتابفروشی دیبا ، آموزشگاه موسیقی پرنیان و کانون تبلیغاتی پرتقال مراجعه نمایند.
دنگ شو نام گروه موسیقی که در ایران شکل گرفت و ژانر موسیقی آن ترانه های فولکلور با ویرایش امروزی است.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code