| چهارشنبه، 05 آبان 1400
نگاه ایران: تکواندوکار کشورمان به دلیل پارگی رباط صلیبی فرصت حضور در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ را از دست داد.
به گزارش سایت فدراسیون تکواندو، تیم ملی تکواندو کشورمان که تمرینات خود را برای حضور در هجدهمین دوره بازی های آسیایی پشت سر می گذارد، اردوی 10 روزه ای را در کرج برپا کرده است.
کیمیا علیزاده، ملی پوش اعزامی به بازی های آسیایی 2018 در جریان این اردو و در تمرین صبح امروز (یکشنبه) تیم ملی دچار آسیب دیدگی عضلانی شد. پس از ارزیابی پزشکی، معاینات تکمیلی و بررسی MRI توسط دکتر رازی مشخص شد که ACL زانوی چپ کیمیا دچار آسیب جدی شده است و قادر به همراهی تیم ملی تکواندوی بانوان در بازی های آسیایی نخواهد بود.
با تصمیم کادر فنی تیم ملی ملیکا میرحسینی، ملی پوش تکواندوی کشورمان که در تورنمنت بین المللی کره جنوبی موفق به کسب مدال طلا شده بود، جایگزین علیزاده در وزن 67- کیلوگرم می شود.
ناهید کیانی در وزن 49- کیلوگرم، الهه شیدایی در وزن 53- کیلوگرم، پریسا جوادی در وزن 57- کیلوگرم و زهرا پوراسماعیل در وزن 67+ کیلوگرم دیگر نفرات اعزامی به بازی های آسیایی هستند.
هدایت این تیم بر عهده مهرو کمرانی به عنوان سرمربی و ریحانه فولادی به عنوان مربی است.
گفتنی است؛ مسابقات تکواندوی هجدهمین دوره بازی های آسیایی در بخش های پومسه و کیوروگی از 28 مرداد ماه به مدت پنج روز در اندونزی برگزار می شود.
 کیمیا علیزاده پیش از این به عنوان پرچمدار کاروان ایران در هجدهمین دوره بازی های آسیایی انتخاب شده بود. با توجه به آسیب دیدگی این بانوی تکواندوکار باید دید پرچمدار ایران در بازی های آسیایی همچنان او خواهد بود یا فردی دیگر بازی این منظور انتخاب می شود.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code