| سه شنبه، 27 مهر 1400
سالاری در مراسم بدرقه گیلانیان کاروان ایران به بازی های آسیایی جاکارتا 2018؛
       کد خبر: 197792
نگاه ایران؛ استاندار گیلان: سلامت حاکم در ورزش و دور بودن آن از تعصبات سیاسی،اجتماعی و فرهنگی امتیازی بزرگ است که باید در جهت حفظ آن تلاش کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ مراسم بدرقه گیلانیان کاروان ایران به بازی های آسیایی جاکارتا 2018 در هتل آکادمی تهران برگزار شد.
در این مراسم که با حضور معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان،دبیر کل کمیته ملی المپیک و چندتن از نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد؛ مصطفی سالاری ورزش را موجب تعالی بخشی به جامعه و افزایش نشاط اجتماعی خواند.
وی با بیان اینکه امید و نشاط مهم ترین نیاز جامعه امروز است،حمایت از ورزشکاران را مورد تاکید قرار داد.
سالاری افزود: سلامت حاکم در ورزش و دور بودن آن از تعصبات و تفرقه های سیاسی،اجتماعی و فرهنگی امتیازی بزرگ است که باید در جهت حفظ آن تلاش کرد.
نماینده عالی دولت در گیلان نزدیکی ورزشکاران به مردم را نشات گرفته از مجاهدت های صادقانه آنان در میدان نبرد ورزشی دانست و افزود: حمایت های گسترده مردم از بازیکن های ایرانی جام جهانی فوتبال2018 نشان داد که فارغ از هر نتیجه ، غیرت و همت ورزشکاران مورد احترام در تمام لایه های اجتماعی است.
وی با ابراز امیدواری برای موفقیت گیلانیان کاروان ایران به بازی های آسیایی جاکارتا 2018 ، از آنان خواست تا با روحیه بالا و انگیزه پیروزی در رقابت ها حاضر شوند و دستاوردهای درخشانی را برای کشور به ارمغان آورند.
استاندار گیلان در پایان به این ورزشکاران وعده داد تا برای استقبال از آنان برنامه های خوبی تدوین و اجرا شود.
12 ورزشکار از گیلان در کاروان ایران حضور دارند که نسبت به دور گذشته 20 درصدافزایش را نشان می دهد.در دور گذشته این بازی ها نیز 10 نماینده از گیلان حضور داشتند که موفق به کسب یک مدال طلا ، 4 نقره و 4 برنز شدند.
 

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code