| دوشنبه، 03 آبان 1400
نگاه ایران: مدافع سپیدرود گفت: دلیل محرومیتم را نمی دانم و تا زمانی که حکمی ابلاغ نشود برای پاسخگویی به فدراسیون فوتبال نمی روم.
به گزارش فارس، محرومیت حسین کعبی از آن دسته تصمیم های خلق الساعه فوتبال ایران است که نمونه آن را در هیچ جای دنیا شاهد نیستیم، محرومیتی که گریبان گیر محسن مسلمان نیز شده است.
حسین کعبی با اظهار بی اطلاعی از دلیل محرومیتش اظهار کرد: روحم از این محرومیت خبر ندارد و تا این لحظه هیچ حکم و نامه ای به دستم نرسیده است.
وی با اشاره به اینکه گمان می کند این مشکل به دلیل خال کوبی باشد بیان کرد: اگر این موضوع صحت داشته باشد، نصف بیشتر بازیکنان لیگ برتر باید محروم شوند، کمیته اخلاق با من این طور برخورد می کند با بازیکنانی نظیر اشکان دژاگه چه می کند!
مدافع سپیدرود بابیان اینکه هیچ سوءسابقه ای در فوتبال کشورمان ندارد افزود: در پنج سال اخیر، دو فصل دور از فوتبال بوده ام و در سه فصل اخیر در خدمت سپیدرود هستم و یکی از بی حاشیه ترین دوران فوتبالی خود را سپری می کنم.
وی با اشاره به پیگیری تمرینات سپیدرود در تهران پیش از بازی هفته سوم مقابل ماشین سازی شهریار گفت: دو هفته از آغاز لیگ گذشته است و فرصت زیادی برای جبران داریم، سپیدرود بسیار دیرتر از سایر تیم های لیگ برتری تمرینات خود را آغاز کرده و نیاز به زمان دارد.
کعبی با اشاره به اینکه تا زمانی که حکم محرومیت به وی ابلاغ نشود به فدراسیون نمی رود تصریح کرد: در بازی مقابل سپاهان نیز مشکلی نداشتم و هر چه فکر می کنم دلیل این محرومیت را پیدا نمی کنم.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code