| چهارشنبه، 05 آبان 1400
نگاه ایران: داور بین المللی فوتبال کشورمان به بحث محاسبه حق قضاوتش در جام جهانی ۲۰۱۸ به معادل دلار ۴۲۰۰ تومانی واکنش نشان داد.
به گزارش مشرق، علیرضا فغانی درباره اینکه گفته می شد برای دریافت حق قضاوتش در جام جهانی 2018, به مشکلاتی برخورده است, اظهار داشت: با توجه به اینکه کشورمان گریبان گیر تحریم ها شده, این پول را نمی توانیم از فیفا دریافت کنیم. این مشکل فقط برای فدراسیون فوتبال نیست در بخش های دیگر هم این مشکل وجود دارد, البته قرار است با همکاری وزارت امور خارجه این پول از سوئیس پرداخت شود.
وی که در برنامه ورزشگاه شبکه 5 سیما گفت وگو می کرد, راجع به اینکه در فضای مجازی گفته شد قرار است حق فیفا به معادل دلار 4200 تومانی به تیم داوری ایران در جام جهانی پرداخت شود, عنوان کرد: این موضوع در فضای مجازی بازتاب زیادی داشت, اما این فقط بخشی از صحبت های من بود. ابتدا گفتند که پول ما را به معادل دلار 4200 تومانی پرداخت خواهند کرد که ماهم گفتیم این کار منصفانه نیست. هرچند روال این است ارزی که داخل کشور می شود, دولتی محاسبه شود اما فدراسیون این موضوع را قبول نکرد و قرار شد معادل فرانکی که واریز می شود, به ما دلار بدهند.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code