| دوشنبه، 03 آبان 1400
مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان خبر داد:
       کد خبر: 197218
نگاه ایران: علیرضا وهابی، مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان گفت: ورزشگاه سردارجنگل رشت مکان انجام بازی های خانگی تیم سپیدرود در لیگ برتر، مشکلی برای برگزاری مسابقات ندارد.
به گزارش مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان گفت: ورزشگاه سردارجنگل رشت مکان انجام بازی های خانگی تیم سپیدرود در لیگ برتر، مشکلی برای برگزاری مسابقات ندارد.
علیرضا وهابی اظهار داشت: سیستم نوردهی و پروژکتورهای این ورزشگاه در حال بازسازی و تقویت است که سیستم نورپردازی جدید این ورزشگاه از بازی آینده تیم سپیدرود در رشت آماده خواهد شد.
وی افزود: تیم فوتبال سپیدرود رشت در اولین بازی خانگی خود در رقابت های لیگ برتر، در هفته دوم این مسابقات از ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه شامگاه جمعه به مصاف تیم سپاهان اصفهان می رود.
وهابی یادآور شد: محمدحسین زاهدی فرد از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال، برای قضاوت دیدار حساس تیم های سپیدرود و سپاهان انتخاب شد.
مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان اضافه کرد: همچنین یعقوب حجتی و علی اکبر عظیم پور به عنوان کمک داور، زاهدی فرد را در این بازی همراهی می کنند، امیر عرب براقی به عنوان داور چهارم و فریدون اصفهانیان نیز به عنوان ناظر گروه داوری، در این بازی حضور خواهند یافت.
وهابی در مورد بلیت فروشی این مسابقه خاطرنشان کرد: حدود سه ساعت قبل از آغاز مسابقه، بلیت فروشی این دیدار نیز شروع و در ورزشگاه باز خواهد شد.
گفتنی است، تیم فوتبال سپیدرود رشت که در هفته دوم مسابقات لیگ برتر کشور میزبان تیم سپاهان است، در هفته اول این رقابت ها در تهران با نتیجه سه بر صفر مغلوب سایپا شده بود
.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code