| دوشنبه، 11 مرداد 1400
نگاه ایران: برخی اخبار حکایت از این دارد که در جلسه امروز هیئت دولت درباره سخنگوی جدید تصمیم گیری می شود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ شب گذشته محمد باقر نوبخت در توئیتی از موافقت رئیس جمهور با کناره گیری وی از سمت سخنگویی دولت خبر داد و گفت: از رئیس جمهور درخواست نمودم بدلیل شرایط جدید، اجازه دهد همه توان خود را صرف کمک به ایشان در حوزه برنامه و بودجه نمایم و مسئولیت سخنگویی دولت را عزیز دیگری برعهده بگیرند.
لازم به ذکر است در ماههای اخیر با توجه به شرایط اقتصادی کشور موضوع ترمیم کابینه از موضوعات قابل توجه مردم و مسئولان کشور بوده است و نام نوبخت نیز به عنوان یکی از افرادی که باید از کابینه جدا شود؛ مطرح بوده است؛ تا جایی که وی در حاشیه جلسه هفته گذشته هیئت دولت اعلام کرد که آمادگی کناره گیری از دولت را دارد اما رئیس جمهور درخواستش را نپذیرفته است.
حالا با اعلام کناره گیری نوبخت از سخنگویی دولت اخبار غیر رسمی از جایگزینی اسحاق جهانگیری به این سمت  حکایت دارند و گفته می شود به احتمال زیاد در جلسه صبح امروز هیئت دولت درباره سخنگوی جدید دولت تصمیم گیری می شود.
 با توجه به مطرح شدن نام جهانگیری سایر گزینه ها مانند نهاوندیان، واعظی، ربیعی، آشنا، جنتی و ابوطالبی از شانس کمتری برخوردارند. حالا باید منتظر ماند و دید چه کسی عهده دار سمت سخنگویی دولت خواهد شد!
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code