| شنبه، 13 آذر 1400
نگاه ایران: مهدی شریفی که به تازگی به پرسپولیس پیوسته در مسیر رفتن به تمرین تیمش تا می خورده از دزدها کتک خورده است. او اسیر چند سارق موتوری شده و در شلوغی شهر کتک خورده است
به گزارش سایت رسمی پرسپولیس، مهدی شریفی از یک اتفاق عجیب گفته است. از نمونه عجیبی از یک خفت گیری برای یک ستاره. شاید نمونه جدیدی برای سرقت در شهر ،آن هم در روز روشن. البته این روایت خود بازیکن است و حالا باید دید تحقیقات مقام قضایی و نیروهای انتظامی در این زمینه چه نتیجه ای خواهد داشت اما آنچه شریفی گفته را بخوانید:
«امروز عازم تمرین بودم که بعد از تونل توحید دچار این حادثه شدم. بعد از تونل دو نفر که ترک موتور بودند و کلاه کاسکت به سر داشتند جلوی ماشین من پیچیدند، ایستادم. البته راهی هم برای رفتن نبود چون به موتور آنها برخورد می کردم. یکی از آنها به سمت خودروی من آمد. تا بخوام بفهمم چه شده است در ماشین را از سمت شاگرد باز کرد. شروع به فریاد زدن کرد. می گفت چرا میزنی و فرار می کنی من کاملاً گیج شده بودم .فکرش را نمی کردم که این یک سناریو برای سرقت باشد. اولین چیزی که به ذهنم رسید این بود که شاید اشتباه گرفته اند. تا بخواهم حرفی بزنم او به داخل خودرو خزیده بود و با مشتی به بینی من زد. فکر می کنم با توجه به خودرویی که سوار بودم انتخابم کرده بودند.»
کتک زدند و طلبکار بودند!
او ادامه داد:« بعد از مشتی که به صورتم خورد، چند لحظه متوجه هیچ چیز نبودم وقتی به خودم آمدم دیدم کیف پول و موبایلم را برداشته است. من هنوز پشت فرمان بودم و کمربندم هم بسته بود. در همین لحظه دو نفر دیگر با موتور رد می شدند که من را شناختند. اسم مرا که بردند، سارقی که وارد خودرو  شده بود می خواست فرار کند. وسایل من را انداخت. وقتی دید مردم در حال جمع شدن هستند همین طور که به سمت موتور می رفت داد و فریاد می کرد که چرا میزنی و فرار می کنی مردم تا بفهمند اصل ماجرا چیست آنها رفته بودند. صورتشان را که ندیدیم ولی شماره پلاک موتور را برداشتند که بعید است به درد بخورد.»
دماغی که باز شکست
شریفی خاطرنشان کرد: « از آنجا مستقیم به تمرین آمدم و الان به توصیه کادر پزشکی برای تصویربرداری از صورتم راهی بیمارستان هستم. فکر می کنم از ناحیه بینی دچار شکستگی شده باشم. البته خدا را شکر که اتفاق بدتری نیفتاد. اگر این بار هم بینی ام شکسته باشد برای پنجمین بار است که این اتفاق می افتد. البته تا تنها جایی که تا حالا نشکسته بود قسمت بالای بینی  بود که این هم به لطف  سارقان عزیز، بی نصیب نماند.» مهدی که به تازگی دماغش را عمل کرده است ، حالا شاید مجبور شود در ماه هایی که تنها قرار بوده با پرسپولیس تمرین کند ، دماغش را جراحی کند.
بی پولند، درست اما با کتک زدن مردم دزدی کنند درست است؟
او در ادامه گفت: «باز خدا را شکر می کنم که اتفاق بدتر از این روی نداد. به نظرم در این بدشانسی  شانس هم آوردم. از طرفی متاسفم که بعضی به خاطر مشکلاتی که دارند دست به این کارها می زنند ولی به هر حال حمله به مردم جای توجیه ندارد. واقعا لحظات عجیبی بود. واقعا شوکه شده بودم. امیدوارم برای کس دیگری چنین اتفاقی نیفتد.»
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code