| دوشنبه، 31 خرداد 1400
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خبر داد؛
       کد خبر: 196794
نگاه ایران: طیبه سیاوشی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از حضور علی طیب نیا، وزیر اقتصاد پیشین در کابینه دولت دوازدهم خبر داد.
به گزارش ایلنا؛ طیبه سیاوشی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: امروز در مجلس در خصوص آقای طیب نیا خبرهای خوشی رسید و مطرح شد که ایشان قرار است به کابینه بیایند. این سمت یا برای سازمان برنامه بودجه است و یا وزرات اقتصاد که دقیق نمی دانم، اما من از یکی از مشاوران اقتصادی دولت پرسیدم و ایشان پاسخ دادند در خصوص آقای طیب نیا رایزنی های جدیدی صورت گرفته است.
سیاوشی در خصوص جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز دستور کار اصلی حدود هشت الی ۹ سئوال از وزیر بود که تقریبا تمامی سئوال ها هم به صحن علنی مجلس رفت.
وی افزود: سئوالات از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص مطبوعات و بازی های رایانه ای و سایت های آنلاین فروش فیلم بود که نظارت خاصی روی آنها وجود ندارد. علاوه براین در جلسه مطرح شد در بازی های رایانه ای فقط رده سنی مشخص می شود و هیچ گونه نظارتی روی آنها وجود ندارد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: یکی از سوالات از وزیر هم در خصوص تالیف کتاب و مشکلات در این حوزه بوده است.
وی خاطرنشان کرد: در بعضی موارد به وزیر فرصت داده شد تا ایرادات وارده را رفع کند و در صورت امکان سوال به صحن علنی مجلس نرود، در خصوص مطبوعات و حوزه کتاب این فرصت به وزیر داده شد اما در موارد دیگر نمایندگان قانع نشدند.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code