| شنبه، 20 خرداد 1402
نگاه ایران: عضو هیئت رئیسه شورا خاطر نشان کرد: تحقق آرمان هایی چون شفاف سازی و مدیریت در اتاق شیشه ای جز با کمک اصحاب رسانه امکانپذیر نیست و حمایت از این قشر قدم برداشتن در راه مبارزه با فساد است و به همین دلیل امیدوارم لایحه طرح جامع پرداخت به رسانه ها هرچه سریع تر به نتیجه برسد.
به گزارش حرف تازه،  عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به در پیش بودن روز خبرنگار گفت: شهرداری مطالبات اصحاب رسانه را در اولویت پرداخت ها قرار دهد.
محمدحسن علیپور طی گفتگویی پیشاپیش فرارسیدن ۱۷ مرداد و روز خبرنگار را تبریک گفت و اظهار داشت: فعالین عرصه رسانه و صاحبان قلم نقش بسزایی در رشد و توسعه شهر و کشور دارند و از مدیران مربوطه انتظار دارم مراسمی شایسته این قشرفرهیخته به مناسبت روز خبرنگار برگزار نمایند.
عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه خبرنگاران همواره بی چشمداشت در راه دفاع از حقوق کارگر تلاش کرده اند افزود: در طول سالیان گذشته اصحاب رسانه بارها با قلم خود در راستای دفاع از حق گام های موثری برداشته اند و همواره حامی کارگران بوده اند.
محمدحسن علیپور با تاکید بر اینکه باید قدردان زحمات خبرنگاران پرتلاش شهررشت بود تصریح کرد: مدیران شان و جایگاه قلم و صاحبان قلم را در نظر داشته باشد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: تحقق آرمان هایی چون شفاف سازی و مدیریت در اتاق شیشه ای جز با کمک اصحاب رسانه امکانپذیر نیست و حمایت از این قشر قدم برداشتن در راه مبارزه با فساد است و به همین دلیل امیدوارم لایحه طرح جامع پرداخت به رسانه ها هرچه سریع تر به نتیجه برسد.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code