| دوشنبه، 31 خرداد 1400
نگاه ایران: سردار کمالی با بیان این مطلب که نباید هر کسی که می خواهد به کسی امتیازی دهد از آمادگی دفاعی نیرو های مسلح هزینه کند، گفت: بهترین راه معافیت فوتبالیست ها قهرمانی در بازی های آسیایی جاکارتا است.
به گزارش فارس، سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح در خصوص مباحثی که پیرامون معافیت ۷ بازیکن فوتبال مطرح شده است، اظهار داشت: طبق قانون  سرباز قهرمان، اجازه معافیت به ورزشکارانی تعلق خواهد گرفت که در مسابقات المپیک جزء ۳ نفر اول، در مسابقات جهانی جزء دو نفر اول یا نفر اول بازی های آسیایی باشند.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح تصریح کرد: قانون مشخص کرده که چه کسانی با چه شرایطی می توانند معاف شوند و اگر فوتبالیست ها خواهان معافیت هستند باید تلاش کنند و بهترین راه آن قهرمانی در بازی های آسیای جاکارتا است.
وی تأکید کرد: سربازی ارتباط مستقیمی با توان رزمی کشور و آموزش های نیرو های مسلح دارد و نباید هر کسی که می خواهد امتیازی بدهد، از آمادگی دفاعی نیرو های مسلح هزینه کند.
این مقام ارشد ستادکل اعلام کرد: افراد و سازمان ها باید برای زیرمجموعه خود پاداش متناسب در نظر بگیرند و پاداش آن ها را به نیرو های مسلح گره نزنند.
سردار کمالی به تعامل خوب ستاد کل نیرو های مسلح با وزارت ورزش و جوانان اشاره و اعلام کرد: ستاد کل با کلیه فدراسیون ها چه در سطح امید و چه در سطح بزرگسالان در خصوص ورود و خروج از کشور و فعالیت های ورزشی آن ها تعامل خوبی دارد؛ باید گفت: سربازی هیچ مانعی برای فعالیت ورزشکاران در تیم ملی نیست.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیرو های مسلح خاطرنشان کرد: ورزشکاران می توانند با موافقت ستاد کل خدمت شان را در فدراسیون های مربوطه سپری کنند.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code