| دوشنبه، 11 مرداد 1400
نگاه ایران: رئیس پلیس پایتخت گفت: روز گذشته تعداد زیادی از دلالان بازار احضار شدند و آخرین تذکرات به آنها داده شد و پلیس نیز با هماهنگی قوه قضائیه رصد کاملی بر فعالیت آنها دارد.
به گزارش تسنیم، سردار حسین رحیمی در جمع خبرنگاران با اشاره به تشکیل چندین پرونده مهم در حوزه ارز، سکه و خودرو در پلیس پایتخت اظهار کرد: به دنبال اتفاقات اخیر و با هماهنگی مراجع قضایی، در حال حاضر 7 پرونده بزرگ مفاسد اقتصادی در 3 حوزه ارز، سکه و خودرو در پلیس پایتخت در  حال رسیدگی است که تا امروز 35 نفر بازداشت شده اند.
رئیس پلیس پایتخت گفت: همچنین با دستور قضایی 5 نفر از افراد بازداشت شده به زندان معرفی شده اند.
وی در پاسخ به سوالی درخصوص اقدامات پلیس در کنترل بازار ارز و جلوگیری از فعالیت دلالان گفت: متاسفانه اقدامات دلالان باعث شده تا فضای بازار به صورت کاذب ملتهب شود و قیمت های مطرح شده با توجه به آنکه اصلا خرید و فروشی انجام نمی شود کاذب و دروغین است.
رحیمی گفت: روز گذشته تعداد زیادی از دلالان بازار احضار شدند و آخرین تذکرات به آنها داده شد و پلیس نیز با هماهنگی قوه قضائیه رصد کاملی بر فعالیت آنها دارد.
وی خاطر نشان کرد: نکته حائز اهمیت آن است که دستگاه قضایی و مسئولان نظام و نیروی انتظامی با جدیت برخورد با مفاسد اقتصادی را ادامه می دهند.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code