| پنجشنبه، 03 تیر 1400

نگاه ایران: نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت با اشاره به اینکه مردم از استاندار گیلان راضی هستند افزود: حضور همیشگی دکتر سالاری در میان مردم بسیار حائز اهمیت و قابل تقدیر است و باید این نگاه در بین تمامی مسئولان ترویج شود.

 آیت الله رسول فلاحتی  صبح امروز در جلسه ستاد برگزاری کنگره شهدای روحانی استان گیلان با تبریک میلاد هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام رضا(ع) حضور مسئولان در کنار مردم را یکی از جلوه های نظام جمهوری اسلامی و مایه آرامش برای آنان عنوان کرد و گفت: روحیه و فکر وسیع دکتر سالاری در بخش های مختلف همچون افراد اوایل انقلاب بوده که بسیار ارزشمند است.

وی بر ضرورت توجه به حفظ یاد و نام شهدا و ترفیع مقام و جایگاه آنان در جامعه تأکید کرد و افزود: در برگزاری مراسم یادواره های شهدا باید از هرگونه هزینه های اضافی پرهیز شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت خاطرنشان کرد: زندگی نامه شهدا باید به صورت مختصر تدوین شود تا علاوه بر بهره برداری بهینه توسط مردم باعث کاهش هزینه ها شود.

وی برگزاری تجمیعی یادواره های شهدا را یک امر ضروری دانست و اظهار داشت: در برگزاری کنگره شهدای روحانی از رزمندگان، جانبازان و آزادگان نیز قدردانی شود.

آیت الله فلاحتی با تأکید بر حضور در منزل شهدا و سرکشی از خانواده های آنان گفت: فارغ از هرگونه توجه به گرایش های سیاسی، حزبی و جناحی باید از خانواده های شهدا سرکشی شود.

برگزاری متمرکز یادواره های شهدا حضور پرشور مردم را به نمایش می گذارد

استاندار گیلان حفظ نام و یاد شهدا را از جمله وظایف مسئولان دانست و گفت: برگزاری متمرکز یادواره های شهدا حضور پرشور مردم را به نمایش می گذارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری صبح امروز در جلسه ستاد برگزاری کنگره شهدای روحانی استان گیلان که با در دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت برگزار شد با تبریک میلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع)، با تأکید بر اینکه افزایش تعداد یادواره ها نباید به شکوه و عظمت این مراسم ها لطمه وارد کند افزود: شأن و منزلت برگزاری مراسم یادواره های شهدا باید حفظ شود.

وی مردمی بودن یادواره های شهدا را بسیار حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: در برگزاری یادواره شهدای روحانی گیلان در سال گذشته نماد بارز مردمی بودن به وضوح مشاهده شد که اقدامی ارزشمند بود و باید ترویج شود.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code