| پنجشنبه، 03 تیر 1400
نگاه ایران: رئیس جمهور آمریکا در توئیتر به سخنان روز گذشته رئیس جمهور ایران مبنی بر اینکه «با دم شیر بازی نکنید»، واکنش نشان داد.
به گزارش دانشجو، ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توئیتر به سخنان روز گذشته رئیس جمهور ایران مبنی بر اینکه «با دم شیر بازی نکنید»، واکنش نشان داد.
«دونالد ترامپ» در توئیتر نوشت: «دیگر هیچ وقت ایالات متحده را تهدید نکن، وگرنه با عواقبی مواجه می شوی که مشابه آن قبلاً بر سر عده انگشت شماری در تاریخ آمده است. ما دیگر کشوری نیستیم که صحبت های جنون آمیز شما درباره خشونت و مرگ را تاب بیاوریم. محتاط باش».
رئیس جمهور ایران روز یکشنبه در همایش روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور گفته بود: «امروز سخن گفتن با آمریکا معنایی جز تسلیم و پایان دستاورد های ملت ندارد. آقای ترامپ! ما مرد شرف و ضامن امنیت آبراه منطقه در طول تاریخ هستیم؛ با دم شیر بازی نکنید، پشیمان کننده است»
اظهارنظر توئیتری ترامپ در حالی صورت گرفته که دولت آمریکا پس از خروج از توافق هسته ای ایران و گروه ۱+۵ و تبدیل آن به ۴+، تحرکات خود را برای اعمال فشار های اقتصادی و تحریم ها علیه مردم ایران آغاز کرده است.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code