| یکشنبه، 05 بهمن 1399
نگاه ایران: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز عکاسان فقط در ابتدای جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام که رسیدگی به طرح دو فوریتی تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و مالی سال ۱۳۹۶ کل کشور، در دستور کار بود؛ در صحن مجمع حضور یافتند.
به گزارش جماران، حجت الاسلام مجید انصاری با اشاره به برداشت صورت گرفته در خصوص عکس های جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: امروز عکاسان فقط در ابتدای جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام که رسیدگی به طرح دو فوریتی تمدید مهلت جذب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و مالی سال ۱۳۹۶ کل کشور، در دستور کار بود؛ در صحن مجمع حضور یافتند و بنابراین، عکسهایی که منتشر شده مربوط به این طرح است ن دستور کار مربوط به طرح اصلاح مواد ۱ و ۴ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران.
وی تصریح کرد: البته طرح یاد شده نیز با رأی بیش از دو سوم اعضای مجمع به تصویب رسید، اما در آن زمان هیچ عکاسی در جلسه نبود.
در پی انتشار تصاویر مربوط به جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام، اغلب رسانه ها و فعالان شبکه های اجتماعی این عکس ها را مربوط به زمان رأی گیری در خصوص حضور اقلیت ها در شورای شهر دانستند و آن را به موضوع سپنتا نیکنام پیوند زدند که به گفته مجید انصاری این برداشت اشتباه بوده است.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code