| شنبه، 09 مهر 1401
اطلاعیه ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان:
       کد خبر: 194717
نگاه ایران: ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان در اطلاعیه ای اعلام کرد که بر اساس پیش بینی هواشناسی استان، دریا تا اواسط هفته پیش رو برای شنا و فعالیت های دریانوردی نامناسب است.
به گزارش جام جم آنلاین، در اطلاعیه ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان آمده است: با توجه به پیش بینی هواشناسی استان، رگبار باران در بعضی نقاط بویژه ارتفاعات و دامنه های مرکزی و شرقی، وزش باد، کاهش دما بین سه تا هفت درجه، احتمال رعد و برق و تگرگ را تا اواسط هفته جاری شاهد هستیم.
در این اطلاعیه به گردشگران و شهروندان توصیه شده که در وضعیت جوی یادشده، از استقرار در حاشیه رودخانه ها، مسیل های آبی و شنا کردن بپرهیزند.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده نفوذ تدریجی توده هوای بارش زا به منطقه و گذر جریانات ناپایدار است که بر این اساس به تناوب، تا اواسط هفته افزایش ابر، مه آلود بودن هوا، وزش باد (بعضی نقاط موقتی شدید)، رگبار باران و برای نواحی مستعد بارش تگرگ مورد انتظار است.
مازیار غلامی آسمان امروز گیلان را قسمتی ابری تا ابری، کاهش نسبی دما و وزش باد، رگبار باران و احتمال رعد و برق و تگرگ و برای فردا (یکشنبه) نیز آسمان استان را قسمتی ابری تا ابری، گاهی وزش باد، بعضی نقاط بارندگی و احتمال رعد و برق پیش بینی کرد.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code