| یکشنبه، 05 بهمن 1399
نگاه ایران: زمانی که سخنرانی رئیس جمهوری آمریکا در اتاق کابینه کاخ سفید درباره آژانس های اطلاعاتی به نقطه حساسی رسیده بود، برق رفت!
به گزارش افکارنیوز، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در جلسه ای پس از بازگشت از فنلاند داشت می گفت که "ایمان کاملی" به آژانس های اطلاعاتی آمریکا دارد که در همین زمان برق اتاق کابینه کاخ سفید رفت و اتاق در خاموشی فرو رفت.
با تاریک شدن اتاق، دونالد ترامپ به شوخی به کابینه خودش، قانونگذاران و خبرنگاران حاضر گفت: وای، آنها چراغ ها را خاموش کردند. باید کار آژانس های اطلاعاتی باشد!
پس از مدتی که چراغ ها مجددا روشن شد، ترامپ حال همه را جویا شد. رئیس جمهوری آمریکا در ادامه سخنانش گفت: عجیب بود اما اشکالی ندارد.
جان کلی، رئیس دفتر کاخ سفید مقصر خاموش کردن تصادفی چراغ ها معرفی شد. ترامپ در آن جلسه تلاش داشت تا پس از نشست با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه شفاف سازی کند که از جامعه اطلاعاتی آمریکا و یافته های آنها درباره مداخله روسیه درانتخابات ۲۰۱۶ آمریکا کاملا حمایت می کند. سخنان او در نشستی با حضور معاون رئیس جمهوری آمریکا، وزیر خزانه داری و چندین تن از اعضای کنگره مطرح شد.
گرچه کلی مقصر این حادثه دانسته شد اما کاربران رسانه های اجتماعی نظر دیگری دارند. یکی از آنها معتقد است خاموش شدن چراغ ها در زمانی که ترامپ داشت واژه "ایمان" را به کار می برد، نشانه ای از خدا بود که مچ او را حین دروغگویی گرفت. یکی کاربر دیگر نوشت: روح روسای جمهوری آمریکا از آنجا عبور کرد.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code