| شنبه، 22 مرداد 1401
نگاه ایران: انتخابات رئیس هیئت بوکس گیلان با حضور دو کاندیدا دقایقی پیش برگزار شد و با شمارش آرا و نظارت کاندیداها، امین قاسمی پور قهرمان بوکس ایران و گیلان با 9 رأی از 16 رأی مأخوذه به عنوان رئیس هیئت بوکس گیلان انتخاب شد.

بابک بردبار دیگر کاندیدای رئیس هیئت بوکس گیلان که پیش از این نیز ریاست هیئت بوکس استان را به عهده داشت در مجمع انتخابات مذکور هفت رأی کسب کرد.

امین قاسمی پور سابقه حضور در بازی های المپیک 2012 لندن و بازی های آسیایی 2014 اینچئون را در کارنامه خود دارد و دومین لژیونر بوکس ایران است.

بوکس گیلان دچار افول شده است

رئیس فدراسیون بوکس در مجمع انتخابات هیئت بوکس گیلان اظهار کرد: ورزش بوکس هیچ منعی برای نشر بین جوانان و نوجوانان ندارد.

احمد ناطق نوری، ورزش بوکس را رشته تکنیکی و فنی عنوان کرد و گفت: ورزش بوکس جمعیت بسیاری را جذب کرده است.

وی با بیان اینکه پخش مسابقات بوکس در صدا و سیما منع ندارد، تصریح کرد: صدا و سیما برای پخش مسابقات بوکس درخواست پول کرده است.

رئیس فدراسیون بوکس به قابلیت های گیلان در رشته بوکس قبل از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: بوکس گیلان مقداری دچار افول شده و امیدواریم به دوران موفقیت باز گردد.

وی با بیان اینکه گیلان و مازندران می توانند روی سکوی قهرمانی بوکس باشند، خاطرنشان کرد: ورزش بوکس رشته مردانه است و باید حب و بغض در پیشرفت این ورزش را کنار بگذاریم.

ناطق نوری با تصریح بر اینکه تواضع و فروتنی حرف نخست در ورزش بوکس را می زند، متذکر شد: امیدواریم پرچم ورزش بوکس را برافراشته ببینیم و در بازی های آسیایی شش نفر را اعزام کردیم که دو نفر مدال نقره و یک نفر مدال برنز را کسب کردند.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code