| جمعه، 03 بهمن 1399
نگاه ایران: دختر روان شناس پس از آن که خواستگارش متوجه سن واقعی او شد، دست به اقدام عجیبی زد. او برای مجبور کردن پسر جوان جهت ازدواج با صحنه سازی از او و خانواده اش به اتهام سرقت شکایت کرد.
به گزارش جام جم، چندی پیش دختر 47 ساله ای با حضور در دادسرای ناحیه 34 تهران از خواستگار خود و خانواده او به اتهام سرقت مقرون به آزار شکایت کرد و گفت: چهار ماه پیش با زنی که لباس با مارک چین و ترکیه در اینستاگرام می فروخت آشنا شدم. با او 20 میلیون تومان معامله کردم. درپی این دوستی او مرا برای برادر مهندسش خواستگاری کرد. آنها به خواستگاری ام آمدند اما به خاطر این که او می خواست بعد از ازدواج به شهرستان برویم خانواده ام مخالفت کردند.
زن روان شناس افزود: یک شب در نبود خانواده ام، جوان خواستگار و خواهرانش و مردی که از اقوامشان بود به خانه مان آمدند. برایشان شربت آوردم، وقتی رفتم میوه بیاورم نمی دانم چه چیزی در شربتم ریختند که بعد از نوشیدن آن بی هوش شدم. چشمانم را که بازکردم دست و پایم با طناب بسته شده بود. بسختی طناب را باز کردم و دیدم آنها فرار کرده اند و طلاهایم که 70 میلیون تومان ارزش داشت را همراه چک و بیش از 20 میلیون تومان پول از گاوصندوق دزدیده اند.
در ادامه جوان خواستگار شناسایی و مورد تحقیق قرار گرفت و گفت: من خواستگار شاکی بودم اما از خانه اش سرقت نکردم. خواهرانم او را فرد مناسب برای ازدواج می دانستند، اما خانواده اش با این وصلت مخالف بودند. او درباره سنش به من دروغ گفته بود که همین ماجرا باعث شد از ازدواج با او منصرف شوم. سرقت کار من نبود. بعد از بازداشتم به من گفت اگر با وی ازدواج کنم رضایت می دهد. حاضرم زندان بروم اما با این دختر دروغگو ازدواج نکنم.
با توجه به گفته های این مرد، زن روانشناس دوباره به پلیس آگاهی احضار شد و به شکایت دروغین خود اعتراف کرد و به افسر تحقیق گفت: من به خاطر سن بالایم خواستگار نداشتم، پسر جوان که به خواستگاری ام آمد سن واقعی را پنهان کردم بعد که ماجرا لو رفت و خواستگاری خورد، برای انتقام ماجرای سرقت را مطرح کردم.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code