| دوشنبه، 29 دی 1399
فرماندار شهرستان رشت در جلسه شورای آموزش و پرورش :
       کد خبر: 192657
نگاه ایران: سیدمحمد احمدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رشت که در دفتر فرماندار برگزار شد، اظهار کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران آموزش و پرورش نقش مهمی را
سیدمحمد احمدی در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان رشت که در دفتر فرماندار برگزار شد، اظهار کرد: در نظام جمهوری اسلامی ایران آموزش و پرورش نقش مهمی را در تعلیم، تربیت و پرورش نسل آینده برعهده دارد.
فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه یکی از اهداف شورای آموزش و پرورش، بهره گیری از ظرفیت همه اعضای حاضر در این شورا است، افزود: امیدوارم همه اعضای دعوت شده در جلسات آتی حضور یابند تا با خرد جمعی بتوانیم موضوعات و مشکلات آموزش پرورش را حل نماییم.
احمدی با اشاره به استفاده از ظرفیت های آموزش و پرورش، گفت: آموزش و پرورش در بحث تسهیلات نوروزی امسال علی رغم همه محدودیت ها و تنگناها خوش درخشید. با حجم مسافری که در شهرستان داشتیم با کمک آموزش و پرورش به خوبی ساماندهی شد.
وی با اشاره به تجهیز برخی مدارس، ادامه داد: در سطح شهرستان برخی مدارس نیاز به آسفالت دارند، در کمیته برنامه ریزی شهرستان در تلاش رفع کاستی های آموزش و پرورش هستیم که به همکاری سایر دستگاه ها هم نیاز داریم.
فرماندار شهرستان رشت تصریح کرد: با توجه به اینکه در زمان ثبت نام دانش آموزان هستیم مدیران ما در مدارس باید قانونمند عمل نمایند؛قطعا آموزش پرورش مدیران توانمندی دارند که در تحقق اهداف بسیار کمک حال هستند.
احمدی بیان کرد: هیچ اداره یا نهادی اجازه ندارد به مدیران نواحی آموزش و پرورش برای انجام ثبت نام های غیرقانونی فشار بیاورد. در موارد ضروری اختیار ثبت نام فقط با رئیس ناحیه آموزش و پرورش مربوطه است.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code