جمعه، 14 آذر 1399 | 2020 Friday 04 ,December  
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان خبر داد:

نگاه ایران: مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان از راه اندازی 40 واحد تولیدی در شهرک صنعتی سفیدرود رشت خبر داد و گفت: سال آینده تعداد 150 نفر در واحدهای در حال احداث مذکور مشغول به کار می شوند.

طهمورث لاهوتی اشکوری با اشاره به تاثیر تامین منابع مالی در پیشرفت سریع پروژه ها اظهار کرد: تسریع در تامین منابع مالی برای ایجاد زیرساخت شهرک های صنعتی از اولویت های شرکت شهرک های صنعتی گیلان است.

وی حمایت از صنایع کوچک را مهم عنوان کرد و افزود: اختصاص تسهیلات برای سرمایه در گردش و تجهیز صنایع از طریق بانک ها در توسعه واحدهای تولیدی تاثیرگذار است.

لاهوتی با بیان اینکه یک هزار و 700 هکتار نواحی صنعتی در گیلان وجود دارد، تصریح کرد: یک هزار هکتار از عرصه های مذکور در استان پراکنده است و 700 هکتار به طور متمرکز در شهرک صنعتی سفیدرود وجود دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان ظرفیت اشتغال شهرک صنعتی سفیدرود رشت را 25 هزار نفر خواند و بیان کرد: در فاز نخست 150 قرارداد با واحدهای متقاضی سرمایه گذاری در شهرک صنعتی سفیدرود رشت مبادله شده است.

وی از راه اندازی 40 واحد تولیدی در شهرک صنعتی سفیدرود رشت تاکنون خبر داد و گفت: پیشرفت فیزیکی و ساخت وساز واحدهای مذکور قابل قبول است.

لاهوتی با اشاره به راه اندازی واحد نئوپان شهرک صنعتی سفیدرود رشت تا پایان امسال، اظهار کرد: 350 نفر به طور مستقیم در واحد مذکور مشغول به کار می شوند، ضمن اینکه فاز دوم واحد نئوپان شهرک صنعتی سفیدرود رشت سال آینده راه اندازی می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان به احداث واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی سفیدرود رشت اشاره کرد و یادآور شد: سال آینده تعداد 150 نفر در واحدهای در حال احداث مذکور مشغول به کار می شوند.

وی برخی از مزایای فعالیت واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی را برشمرد و خاطرنشان کرد: پرداخت نقد و اقساط حق انتفاع و بهره برداری از مزایای صنعت گران، تولیدکنندگان و سرمایه گذاران برای استقرار در شهرک ها و نواحی صنعتی گیلان است.

لاهوتی به بخشودگی اقساط واحدهایی که زودتر از زمان پرداخت اقساط خود در شهرک های صنعتی گیلان به بهره برداری می رسند، اشاره کرد و گفت: معافیت مالیاتی ماده 132 قانون مالیات ها، مستثنی بودن از قوانین شهرداری ها و نیاز نداشتن به اخذ مجوزهای جداگانه از اداره ها و سازمان ها از دیگر مزایای استقرار واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی استان است.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code