| چهارشنبه، 01 بهمن 1399
نگاه ایران: حسام الدین آشنا تاکید کرد: شورای نظارت بر صداوسیما این امکان را فراهم می کند تا به هر شکایتی از طرف افراد در مورد عدم رضایت شان نسبت به پخش تصاویر آنان در تلویزیون رسیدگی کند.
به گزارش انصاف نیوز، حسام الدین آشنا، عضو شورای نظارت بر صداوسیما، در واکنش به پخش اعترافات «مائده هژبری» دختر جوانی که به اتهام پخش فیلم هایی از رقص خود در صفحه ی اینستاگرامش بازداشت شده بود، گفت: شورای نظارت بر صدا و سیما این امکان را فراهم می کند تا به هر شکایتی از طرف افراد در مورد عدم رضایت شان نسبت به پخش تصاویر آنان در تلویزیون رسیدگی کند.
دکتر آشنا درباره ی پخش فیلم اعترافات مائده هژبری که در برنامه ای با نام بی راهه از شبکه ی یک سیما پخش شد، گفت: در موارد پخش تصاویر مربوط به افراد در حالات غیر عادی، از جمله در بیمارستان، کلانتری یا بازداشتگاه، نیاز به هماهنگی میان قوه ی قضاییه، سازمان صداوسیما و رضایت فردی است که از او تصویربرداری می شود.
وی تاکید کرد: شورای نظارت بر صداوسیما این امکان را فراهم می کند تا به هر شکایتی از طرف افراد در مورد عدم رضایت شان نسبت به پخش تصاویر آنان در تلویزیون رسیدگی کند.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code