| دوشنبه، 29 دی 1399
با هدف همکاری با بخش خصوصی صورت گرفت؛
       کد خبر: 192324
نگاه ایران: به منظور تعامل و همکاری بیش از پیش با مدیران بخش خصوصی، مدیرکل راه وشهرسازی گیلان نشستی را با اعضای هیات مدیره انجمن شرکتهای ساختمانی استان در محل دفتر خود برگزار کرد.
به گزارش ایلنا، در این نشست مدیرکل راه وشهرسازی استان با ابراز رضایت از عملکرد مطلوب انجمن شرکتهای راه سازی، از پیمانکاران به عنوان سرمایه استان و بازوان اجرایی دولت یاد کرد و گفت: پیمانکاران در آبادانی و شکوفایی استان در بخش های مالی و اشتغالزایی نقش بسیار مهمی ایفا می کنند و ما به عنوان بخش کوچکی از بدنه دولت از این قشر مهم و تاثیرگذار تقدیر و تشکر می کنیم که با وجودکاستی های مالی دولت از هیچ کوششی در جهت آبادانی استان دریغ نمی ورزند.
علی خاوری با اشاره به شرایط اقتصادی کشور خاطر نشان کرد: علیرغم بدهی دولت به پیمانکاران تاکنون هیچ پروژه عمرانی متوقف نشده و کماکان ادامه دارد .
مدیرکل راه وشهرسازی گیلان بالا رفتن شاخص آسفالت راه های روستایی استان از متوسط کشوری را نشان از تعامل خوب پیمانکاران با این اداره کل عنوان کرد.
وی به بکارگیری پیمانکاران بومی در پروژه های عمرانی استان تاکید کرد و گفت: توانمندسازی جامعه پیمانکاران موجب پیشرفت راهسازی  استان می شود  ورفع مشکلات مالی و تامین مصالح  تاثیر بسزایی در سرعت تکمیل پروژه های دارد که می بایست با همدلی وهمگرایی مدیران شهرستانی برطرف گردد تابتوانیم خدمات بیشتری به مردم استان ارائه دهیم.
گفتنی است در این جلسه مسائل ومشکلات مربوط به پیمانکاران بویژه پیمانکاران حوزه راه مورد بحث و بررسی وتبادل نظر قرار گرفت.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code