| یکشنبه، 05 بهمن 1399

نگاه ایران: معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار با بیان اینکه مدیران در دوران خدمتی خود منشاء تاثیر باشند تصریح کرد : در هر جایگاهی که باشیم وظیفه خدمت رسانی به مردم را داریم  .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان علی اصغر جمشید نژاد معاون سیاسی و امنیتی استاندار در جلسه شوراری اداری شهرستان سیاهکل با بیان اینکه عمر مدیریتی هر چقدر هم که زیاد باشد، روزی به پایان خواهد رسید تصریح کرد مهم این است که مدیران در دوران خدمتی خود منشاء تاثیر باشند .

علی اصغر جمشید نژاد با اشاره به اهمیت وجود اخلاق در سیاست با بیان اینکه علم ، جدای از اخلاق موجبات نگرانی شدید در جوامع شده است خاطر نشان کرد : برگشت به معنویت راه نجات جوامع است .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مردم را ولی نعمت مسئولین دانست و ابراز امیدواری کرد : انشاء الله بتوانیم پاسخ درستی در قبال مسئولیت هایی که مردم بر عهده ما گذاشته اند، داشته باشیم

علی اصغر جمشید نژاد گفت : باید در سایه همدلی، همکاری و هم اندیشی در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر  به مردم تلاش کنیم .

وی با اشاره به ظرفیت های بی نظیر گیلان در بخش گردشگری و بوم گردی اظهار داشت : باید با بهره گیری از استعدادهای استان در جهت بهبود رفاه جامعه تلاش کنیم .

در پایان این نشست علی اصغر جمشید نژاد با قدردانی از تلاش و زحمات حسین یکتا بخشدار سابق دیلمان ، بهرام آریا منش را به سمت بخشدار جدید دیلمان و مصطفی حیدری را به سمت معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان سیاهکل معرفی کرد .

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code