| شنبه، 02 مهر 1401
نگاه ایران: لاهوتی درباره لزوم تغییرات در تیم اقتصادی دولت گفت: طی نامه ای به روحانی درخواست کردیم تا در ترکیب تیم اقتصادی دولت تجدیدنظر کند در غیر این صورت ما تغییراتی را در دولت ایجاد می کنیم.
به گزارش ایلنا، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: تأثیر گذاری تحریم ها در شرایط اقتصادی کشور را قبول داریم اما آقای روحانی همه مشکلات به تحریم ها بازنمی گردد. مشکلات نقدینگی، فشار زیادی را بر کشور وارد کرده در حالی که بارها در مجلس فریاد زدیم برای این کار تدبیری بیندیشید.
وی افزود: این افراد خائن نیستند بلکه نقدینگی دارند و هر بار که نقدینگی آن به سمت ارز یا طلا رفت مشکلاتی را ایجاد کرد، اکنون در کشور مشکل مدیریت داریم، تیم اقتصادی دولت آقای روحانی قوی نیست و باید تغییراتی در آن صورت گیرد.طی نامه ای به روحانی درخواست کردیم تا در ترکیب تیم اقتصادی دولت تجدیدنظر کند در غیر این صورت ما تغییراتی را در دولت ایجاد می کنیم.
بائوج لاهوتی ادامه داد: ۶ ماه است که از آقای روحانی می خواهیم که در مجلس پاسخگوی نمایندگان باشد اما به این خواسته توجهی نشده است.
وی سپس به نائیب  رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:آقای مطهری شما علمدار سوال از رئیس جمهور بودید و این تابو را شکستید اکنون آقای روحانی باید در مجلس پاسخگوی شرایط اقتصادی کشور باشد.
علی مطهری  در پاسخ به این تذکر  گفت: ما هم موافق هستیم اما دوستان امضاهای خود را پس می گیرند و سوال از رئیس جمهور منتفی می شود.
به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code