| شنبه، 13 آذر 1400
زوج جوان در دادسرای جنایی:
       کد خبر: 190364

نگاه ایران: زوج جوان که پس از مرگ نوزادشان در بیمارستان، با ارائه دلایلی به دادسرا از زنده بودن فرزند خود و دروغ بیمارستان خبر داده بودند، خواستار رسیدگی به ماجرا شدند. به گزارش جام جم، چند روز پیش زن جوانی همراه همسرش با حضور نزد محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران از پزشک معالج و کادر درمانی یکی از بیمارستان های تهران شکایت کردند.

زن جوان به بازپرس پرونده گفت: ما چهارسال پیش ازدواج کردیم.بعد از مدتی باردار شدم و سونوگرافی و آزمایش های پزشکی نشان می داد که پسرم سالم است. لحظه شماری می کردیم او به دنیا بیاید. دربیمارستانی که قرار بود زایمان کنم پولی اضافه از ما گرفتند تا از زمان ورود به آنجا و تولد بچه و اولین دیدارم با بچه فیلمبرداری کنند. زمان زایمان به بیمارستان رفتم و فیلمبردار هم آنجا بود و شروع به تصویربرداری کرد. بعداز زایمان فرزندم زنده به دنیا آمد، چرا که صدای گریه اش و گفته های پرستاران که می گفتند زنده است را شنیدم. من به اتاق مادران رفتم و منتظر ماندم تا نوزادم را از اتاق دیگری نزدم بیاورند. چند ساعت که گذشت یکی از پرستاران آمد و گفت موقع زایمان بند ناف دور گردن نوزادم پیچیده شده و او فوت کرده است.

شاکی افزود: بعد گفتند نوزاد فوت شده ام را دفن کرده اند و حتی محل دفن او را هم نگفتند. به ماجرا شک کردم و فیلم روز زایمان را خواستم که گفتند چون نوزاد مرده فیلم را حذف کرده اند. حالم که بهتر شد، نظریه پزشکی قانونی را گرفتیم تا از علت مرگ او مطمئن شویم، متوجه شدیم در معده نوزاد ،شیر وجود داشته است. این ماجرا برایمان عجیب بود و گمان می کنیم فرزندمان زنده است و مسئولان بیمارستان نوزاد دیگری را به جای فرزندمان دفن کرده اند.

با این شکایت قرار شد تحقیقات از مسئولان بیمارستان و پزشک معالج این زن انجام گیرد.

همچنین قرارشد زوج جوان آزمایش دی ان ای در پزشکی قانونی انجام دهند تا با مشخصات نوزاد فوت شده تطبیق داده شود.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code