| چهارشنبه، 10 آذر 1400

نگاه ایران: مارکار آقاجانیان مربی تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه با عقد قرارداد رسمی سرمربی سپیدرود رشت شد و سکان هدایت این تیم را در لیگ برتر هجدهم برعهده گرفت

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه سرپرست تیم سپیدرود رشت پیش از این عنوان کرده بود پنج مربی به نام های دراگان اسکوچیچ، علی کریمی، نادر دست نشان، حسین فرکی و مارکار آقاجانیان به عنوان نامزدهای نشستن روی نیمکت سپیدرودی ها در لیگ هجدهم محسوب می شوند امروز نام نهایی بیرون آمد و گیلک ها سکان دار خود را برای حضور در لیگ هجدهم شناختند.

مارکار آقاجانیان که در سال های اخیر همیشه به عنوان یکی از دستیاران کارلوس کی روش روی نیمکت تیم ملی می نشست در نهایت پس از مذاکره و توافق با مالک و مدیران جدید سپیدرود توانست قرارداد خود را با این تیم به امضا در بیاورد و به عنوانی جدیدترین مربی سپیدرودی ها لقب بگیرد. مارکار را می توان دومین سرمربی سپیدرودی ها در لیگ هجدهم دانست پیش از آغاز این رقابت ها دانست چرا که پیش از این نادر دست نشان توسط مالک قبلی به عنوان سرمربی رشتی ها انتخاب شده بود اما پیش از آغاز برنامه های این مربی، مالکیت تیم تغییر کرد و بدین ترتیب صاحبان جدید سپیدرود کمک مربی تیم ملی فوتبال ایران را به عنوان سرمربی تیم سپیدرود به خدمت گرفتند. علی نظرمحمدی و علی کریمی، دو سرمربی سپیدرودی ها در فصل هفدهم لیگ برتر بود. مربیانی که در نهایت نتوانستند حضور خود را روی نیمکت سرخ ها ادامه دار کنند.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code