| شنبه، 12 آذر 1401
استاندار گیلان در دیدار با قهرمانان و مدال آوران ورزش استان:
       کد خبر: 187382
نگاه ایران: استاندار گیلان با اشاره به اینکه حمایت جامعه ورزشی و قهرمانان پیگیری بهتر مطالبات ورزشکاران را منجر می شود گفت: نقش ورزشکاران در بهبود عملکرد و تقویت مجموعه ورزش استان بسیار اثرگذار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، دکتر مصطفی سالاری شامگاه دوشنبه در دیدار با قهرمانان و مدال آوران ورزش استان گیلان در رقابت های آسیایی و جهانی با اشاره به اینکه گسترش فعالیت های ورزشی در استان می تواند پشتیبان خوبی برای قهرمانان باشد افزود: برگزاری مسابقات در رشته های مختلف زمینه استعدادیابی در بین افراد را فراهم تا جایگزین خوبی برای قهرمانان در آینده باشند.

وی به برنامه ریزی های صورت گرفته در جهت حمایت های مالی توسط شهرداری ها و دهیاری ها از برگزاری مسابقات ورزشی در سطح استان اشاره و اظهار داشت: هدف گذاری برای ایجاد هزار زمین والیبال روباز در سطح استان برای سال جاری انجام گرفته و این اقدام سرانه ورزشی استان را نیز افزایش می دهد.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به حمایت از تشکل های صنفی ورزشی گفت: علیرغم اینکه هیئت های ورزشی به نوعی تشکل صنفی هستند اما درخصوص پیشنهادات جدید برای ایجاد تشکل های صنفی در رشته های ورزشی با خردجمعی تصمیم می گیریم.

وی به آمادگی مبنی بر اختصاص منابع اعتباری در جهت مطالعات توسعه زیرساختی ورزش استان اشاره کرد و افزود: این اقدام توسط یک گروه مطالعاتی قوی باید صورت گیرد تا طرح، برنامه و پیشنهادهای مختلف را بررسی و ارائه کند.

استاندار گیلان با اشاره به پرداخت مطالبات 2 بازیکن خارجی تیم ملوان با پیگیری ورزش و جوانان و همکاری مدیرعامل منطقه آزاد انزلی گفت: این مطالبات مشکلاتی برای این تیم ایجاد کرده بود که بحمدالله منابع ریالی لازم تامین شد و در ادامه مسیر نیز حمایت های لازم انجام می گیرد.

وی با بیان اینکه در قبال تیم سپیدرود نیز خود را مسئول می دانیم اظهارداشت: معتقدیم نباید بجای دستگاه ورزش و جوانان که اقداماتشان تخصصی است تصمیم بگیریم بلکه از تصمیم آنان حمایت می کنیم تا بدون هرگونه مشکل اجرایی شود.

دکتر سالاری با بیان اینکه قهرمانان کشور و استان باعث افتخار همه مردم هستند خاطرنشان کرد: کسب مقام توسط ورزشکاران باعث خوشحالی مردم می شود و تمام تلاش خود را برای ایجاد نشاط در بین مردم و جامعه ورزشی بکار می بندیم.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه ظرفیت های قانونی بهره مندی قهرمانان و مدا ل آوران از استخدام را با جدیت پیگیری می کنم اظهار داشت: در خصوص حمایت های مالی از ورزش باید گفتمان همه جانبه توسط دستگاه های مختلف شکل بگیرد.

وی با تبریک انتصاب یک بانو به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان گیلان گفت: سهم بانوان باید در بخش های مدیریتی استان بیشتر از این باشد و از این اقدام استقبال می کنیم.

در این دیدار هریک از قهرمانان و مدال آوران استان به بیان دغدغه ها، مشکلات و پیشنهاد های خود در جهت بهبود وضعیت ورزش استان پرداختند.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code