پنجشنبه، 13 آذر 1399 | 2020 Thursday 03 ,December  
نگاه ایران: وزیر آموزش و پرورش می گوید علت اعزام نشدن تیم ملی والیبال دانش آموزی به مسابقات جهانی، حضور تیمی از رژیم صهیونیستی بود.

به گزارش خانه ملت، سید محمد بطحایی درباره علت اعزام نشدن تیم ملی والیبال دانش آموزی ایران به مسابقات قهرمانی جهان، اظهار کرد: در این دوره از رقابت ها رژیم صهیونیستی نیز حضور داشت و موضوع عدم رویارویی با اسرائیل رویکرد کلی حاکمیت است که وزارت آموزش و پرورش نیز از آن پیروی می کند.

وی ادامه داد: به علت مجعول بودن هویت رژیم صهیونیستی سیاست ایران این است که در تمام میادین بین المللی با در برابر نمایندگان این رژیم مجهول الهویت صف آرایی نکند.

عضو کابینه دولت دوازدهم با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش بعنوان بخشی از حاکمیت باید از سیاست نظام پیروی کند، افزود: این مسئله فقط در حوزه رقابت های ورزشی نیست و در سایر رقابت ها نیز چنین رویکردی وجود دارد.

وی ادامه داد: وزارت آموزش و پرورش ضروری می داند با تیمی که با هویت مجعول در میادین بین الملل حاضر می شود رقابت نکند.

وزیر آموزش و پرورش اظهار امیدواری کرد که با حذف شدن این رژیم ناجوانمرد از صحنه تاریخ شرایط برای حضور ایران در مسابقات اینچنینی فراهم شود.

به گزارش خانه ملت، تیم ملی والیبال دانش آموزی در حالی به مسابقات جهانی اعزام نشد که در گروه A ایران، گرجستان، کرواسی و مجارستان هم گروه بودند و اگر ایران از گروه خود صعود می کرد در صورت صعود اسرائیل ممکن بود در رقابت های حذفی با رژیم صهیونیستی مواجه شود.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code