| پنجشنبه، 20 مرداد 1401

نگاه ایران: با برگزاری انتخابات داخلی برای انتخاب هیات رییسه اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه در اتاق بازرگانی ایران هادی تیزهوش تابان با کسب اکثریت آرا به سمت رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه انتخاب شد.

در این انتخابات غلامرضا عشریه به عنوان نایب رییس اول، کاوه زرگران به عنوان نایب رییس دوم و سیده فاطمه مقیمی خزانه دار اتاق مشترک ایران و روسیه انتخاب شدند.

پنجم اردیبهشت ماه که مجمع عمومی سالانه اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه برای انتخاب 9 نفر اعضای هیات مدیره این اتاق برگزار شده بود از 18 نفر کاندیدا برای عضویت در هیات مدیره اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه، پس از رای گیری و شمارش آرا سیده فاطمه مقیمی، هادی تیزهوش تابان، کاوه زرگران، کامبیز کریمی، محمدصادق نیکزاد، غلامرضا عشریه، روشن علی یکتایی، محسن امینی و عبداله مهاجر با کسب بیشترین رای به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و پرهام رضایی به عنوان بازرس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه به مدت چهار سال انتخاب شدند.

عصر دیروز نیز اعضای هیات مدیره با نشست در اتاق بازرگانی ایران برای تعیین هیات رییسه سرانجام با کسب بیشترین آرا کرسی ریاست اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه از آن هادی تیزهوش تابان شد.

فعالان اقتصادی اعتقاد دارند با تجارب و اقداماتی که طی سنوات گذشته با گسترش روابطی که بین جمهوری اسلامی ایران و فدراتیو روسیه صورت گرفت و تحرکات اقتصادی که فعالان اقتصادی دو کشور با یکدیگر در راستای گسترش مناسبات اقتصادی داشته اند، اتاق بازرگانی گیلان در راستای سیاست های اتاق بازرگانی ایران به عنوان یک اتاق پیشرو در خاک کشور روسیه با ساخت و راه اندازی سرای تجاری ایرانیان در آستراخان روسیه و همچنین توجه به فعالیت های فرهنگی با ساخت مجسمه عمرخیام در این شهر، زمینه و بستر گسترش روابط اقتصادی را با بهره گیری از ظرفیت ها و پتانسیل ها برای فعالان اقتصادی فراهم کرده است.

هادی تیزهوش تابان طی سال های اخیر تلاش های مضاعفی برای حضور فعالان اقتصادی ایران در تجارت با روسیه دنبال کرده است و ایجاد سرای تجاری ایرانیان در آستراخان روسیه به عنوان یک پایگاه اقتصادی یکی از ارزشمندترین این تلاش ها در راستای سیاست های اقتصادی جمهوری اسلامی ایران در بخش شناسایی بازارهای هدف با رویکرد تجارت صادرات محور است.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code