| شنبه، 05 آذر 1401
در مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گیلان مطرح شد:
       کد خبر: 180584
نگاه ایران/گروه اجتماعی: صبح امروز (شنبه هشتم اردیبهشت)، مراسم تودیع مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و معارفه مریم بخشی به عنوان سرپرست این اداره کل برگزار شد. دکتر ایرج رحمانی مدیرکل هماهنگی امور استان ها در وزارت ورزش و جوانان در مراسم تودیع مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و مراسم معارفه سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: امروز این مراسم تودیع و معارفه رسمی نیست و با تصویب حکم مریم بخشی در آینده نزدیک جلسه ای مراسمی درشان این دوبزرگوار در استان برگزار خواهد شد. وی با اشاره به اینکه معمولاً برای معارفه سرپرست اداره کل ورزش و جواناناستان ها شرکت نمی کنم اما امروز جلسه ای مهم است چون یک بانو به برای این سمت انتخاب شده است بر خود لازم دانستم حضور پیدا کنم، ادامه داد: بهتر است به جای پشت سر حرف زدن ها، گذشت داشته باشیم و ضعف ها را تبدیل به قوت کنیم. دکتر رحمانی تصریح کرد: نگاه وزارت دولت به بهبود معیشت همکاران در مجموعه وزارت ورزش و جوانان جدی است، عقب ماندگی ها جبران شده است و درسال های اخیر دریافتی همکاران نیز افزایش پیدا کرده است. وی با تاکید بر احقاق حقوق پایدار برای پرسنل اداره کل ورزش و جوانان افزود: برای ارتقای رفاه پرسنل و دست اندکاران تلاش های خوبی صورت گرفته است. ثبت چهل رویداد با عنوان فجر چهلم در وزارت ورزش و جوانان  مدیرکل هماهنگی امور استان ها در وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه امسال چهلمین سالگرد فجر پیروزی انقلاب اسلامی را در پیش داریم از رخ دادنچهل رویداد ورزشی مهم به عنوان فجر چهلم در سال جاری خبر داد و گفت: امیدوارم گیلان نیز سهم بسیار خوبی را در بین این چهل رویداد از آن خود کند. او با بیان اینکه نمایندگان استان گیلان نقش بسیار موثری در تصویب 27 صدمارزش افزوده داشتند که برای ورزش کشور مؤثر بوده است، گفت: امیدواریم در ادارات کل این اعتبار عدالت محورانه توزیع شود. وی تصریح کرد: می خواهیم اختصاص خروجی این 27 صدم ارزش افزوده به ورزش در همه شهرستان ها لمس شود. مجموعه های ورزش و جوانان مانند خانه دوم مردم است دکتر رحمانی گفت: تقاضای همراهی صمیمانه داریم زیرا مجموعه ورزش و جوانان مانند خانه دوم ما است و همه باید تلاش کنیم این خانه آرامش و زیبایی داشته باشد.

وی تأکید کرد: باید تلاش های ورزشکاران و سمن ها در ارتقای ورزش کشور را بیش از بیش قدر بدانیم. مدیرکل هماهنگی امور استان ها در وزارت ورزش و جوانان افزود: توسعه و ارتقای ورزش و ایجاد شور و نشاط در بین جوانان و ورزشکاران از اولویت های وزارت ورزش و جوانان است که این امر با همدلی و اتحاد میسر می شود. وی گفت: مدیران ورزش دوست و کارشناسان ورزشی ما باید از ظرفیت های موجود برای توسعه ورزش کشور بیشترین استفاده را داشته باشند تا فضای همکاری و همدلی در بین ورزشکاران بیش ازپیش ایجاد شود.

انتصاب یک بانو به عنوان سرپرست مایه افتخار من است مسعود رهنما در مراسم تودیع خود که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان گیلان برگزار شد، گفت: اداره کل ورزش و جوانان گیلان در سالی که گذشت، فرازو فرودهای زیادی را پشت سر گذاشت. وی افزود: مهم ترین وظیفه ام کار کردن و ترویج فرهنگ ورزش در استان بود و سعی کردم کارم را به نحو احسن انجام دهم.

رهنما با اشاره به اینکه انتصاب یک بانو به سرپرستی اداره کل ورزش و جوانان گیلان باعث افتخار است، ادامه داد: همواره تاکید داشتم که از توان بانوان استان در بخش های مختلف باید بهره بیشتری ببریم. وی با بیان اینکه مجموعه اداره کل را خانواده خود می دانم، خاطر نشان کرد: همچنان محکم و استوار سعی خواهم کرد به خانم بخشی کمک کنم تا جایگاه ورزش استان در کشور ارتقاء یابد.

گیلان، مردمی بافرهنگ در حمایت از مدیریت بانوان دارد در ادامه مریم بخشی در مراسم معارفه خود گفت: اگر امروز وزارت به من اعتماد کرده است تا سرپرستی اداره کل ورزش و جوانان گیلان را برعهده بگیرم به دلیل اعتمادی است که از اول مسعود رهنما نسبت به من داشتند. وی افزود: این سمت را به این دلیل قبول کردم چون گیلان مردم با فرهنگی دارد و از حضور بانوان را در عرصه های مدیریتی حمایت می کنند.

مریم بخشی خاطرنشان کرد: برایم مهم نیست که حکم سرپرستی ام حتماً به مدیرکلی تبدیل شود، همین که در خدمت ورزش و ارتقای فرهنگ ورزش استان باشم، برایم افتخار است. وی تأکید کرد: به همکاری تمام همکاران برای انجام وظایفم به نحو احسن، نیاز مبرم دارم. در خلاصه ای از متن حکم سرپرستی مریم بخشی آمده است، این حکم نظر به تعهد و تخصص جنابعالی به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان گیلان به شما تقدیم می شود. امید است با کمک پروردگار متعال و بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری شاهد ایجاد بستر مناسب و درشان مردم استان در انجام وظایف محوله موفق باشید. مریم بخشی در حالی جانشین مسعود رهنما شده است که وی از دی ماه ۹۲ به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان گیلان فعالیت می کرد.

مریم بخشی رییس هیات ورزش های همگانی استان گیلان و معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان گیلان است و درگذشته نیز سمت هایمختلفی در این اداره کل و هیات های ورزشی داشته است.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code