| یکشنبه، 10 مهر 1401
به میزبانی گیلان برگزار می شود؛
       کد خبر: 179540
نگاه ایران:  جوانان کارآفرین برای ثبت نام و حضور در اولین همایش ملی انتخاب جوانان کارآفرین کشور تا 10 اردیبهشت به سایت www. karafarinjavan97.ir مراجعه کنند.
به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان، معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان با اعلام این خبر گفت: وزارت ورزش و جوانان در راستای شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی و همچنین حمایت از تولید کننده داخلی و اشتغالزایی اولین همایش ملی انتخاب جوانان کارآفرین کشور را از 22 تا 25 اردیبهشت 97 در مجتمع فرهنگیان دهکده ساحلی انزلی برگزار می کند.
هاشم اسماعیلی افزود: جوانان کارآفرین کشور برای ثبت نام و حضور در این همایش ملی تا 10 اردیبهشت فرصت دارند تا به سایت www.karafarinjavan97.ir مراجعه کنند.
وی گفت: نفرات انتخاب شده از 22 اردیبهشت پذیرش خواهند شد و علاوه بر دوره ها و کارگاههای آموزشی 2 روزه، روز 25 اردیبهشت در مراسم اختتامیه توسط مسئولین ارشد کشوری و استانی مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.
معاون امور فرهنگی و جوانان با اشاره به اینکه دبیرخانه این همایش از هفته گذشته کار خود را در گیلان آغاز کرده است، گفت: شناسایی جوانان برتر در حوزه کارآفرینی، استفاده و بهره گیری جوانان از الگوهای مشابه سایر استانها، ایجاد انگیزه در بین جوانان و همچنین توانمندسازی و آموزش علمی کارآفرینان در کارگاههای آموزشی پس از همایش از اهداف همایش ملی انتخاب جوانان کارآفرین است.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code