| یکشنبه، 02 آبان 1400
نگاه ایران: علی وارسته بهدانی، سرپرست فرمانداری  به همراه معاونین فرمانداری و بخشداران و شهرداران شهرستان رودسر با دکتر سالاری استاندار گیلان دیدار کردند.

سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر در این دیدار از رشد ۳۳ درصدی ورود مسافران و گردشگران در ایام نوروز در شهرستان رودسر خبر داد و گفت: از ۲۵ اسفند تا ۱۳ فروردین شهرستان رودسر شاهد حضور پرشور و پررنگ مسافران از جای جای ایران بود.

وی اظهار داشت: ورود دو میلیون و ۵۵۱ هزار و ۳۰۰ نفر از مسافران در شهرستان رودسر نشان از تلاشهای خوب مجموعه مدیریتی شهرستان در جذب مسافر و گردشگر است که الحمدلله با هدایتهای استاندار گیلان در زمینه گردشگری شاهد رشد خوبی نسبت به سال گذشته از ابن حیث بودیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر با تشکر از جدیت استاندار در بازگشایی ایستگاه بازرسی چابکسر در سه لاین و همچنین فضاسازی درست استقبال از مسافرین افزود: تدابیر استاندار در زمینه ایجاد فضای جدید ورودی چابکسر رضایتمندی مردم بومی منطقه و مسافران نوروزی را در پی داشته است که قابل تقدیر است.

وارسته بهدانی همچنین با اشاره به وضعیت تعطیلی بازار چابکسر در ساعات پایانی شب عنوان کرد: امسال اتفاق جدید بازگشایی بازار در پس از ساعات پایانی شب (بامداد) باعث شد استقبال مسافران در چابکسر بیشتر و ماندگاری مسافرین را بیش از سال گذشته در اقامتگاهها داشته باشیم.

وی با بیان این مطلب که رسیدگی به وضعیت مدارسی که بعنوان اسکان فرهنگیان انتخاب شده بودند رصایتمندی خوب میهمانان را در پی داشت اظهار کرد: ارتقا رتبه ۹ از ۱۲ مدارس شهرستان رودسر در بین مدارس استان گیلان از لحاط کیفیت خدمات دهی و میزان حضور مسافران می تواند خبر خوشی برای مجموعه شهرستانی و مردم میهمان نواز این شهرستان باشد.

سرپرست فرمانداری شهرستان رودسر با تاکید بر اینکه گردشگری در شهرستان رودسر صرفا در حد حرف باقی نمانده افزود: با بازدید استاندار گیلان از ظرفیت های رودسر؛ انرژی مضاعفی را در مجموعه مدیریتی شهرستان ایجاد کرد و یقینا با وجود ظرفیت هایی سواحل، کوهپایه ها و دشت طبیعی و بکر می توانیم شهرستان را به نقطه اوج خود در این زمینه برسانیم.

وارسته بهدانی خطاب به مدیران شهرستانی گفت: سال جدید تمام مدیران با همتی عالی تر از گذشته نسبت به اهداف تعیین شده در ابتدای سال؛ قدم بردارند و در مباحث مختلف گردشگری؛ کشاورزی و تجاری سازی که مورد تاکید استاندار محترم است با مسئولیتی سنگین تر از گذشته قدم بزدارند.

وی در پایان با اشاره به دو محوریت اشتغال و فقرزدایی بعنوان سیاستهای اجرایی دولت در سال جدید گفت: مدیران با استفاده از طرح ها و ایده های متناسب با اجرای این دو مولفه فضا را برای تحقق آن ایجاد و اجرایی نمایند.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code