| شنبه، 12 آذر 1401
با اشاره به حوادث بازی چای ناطق و شاهین انزلی؛
       کد خبر: 174924

نگاه ایران:  رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: از مسولان کمیته انضباطی هیات فوتبال گیلان می خواهیم رای قاطع درباره حوادث بازی چای ناطق و شاهین انزلی صادر کنند.

به گزارش سایت فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن زاده درباره اتفاقات رخ داده در جریان دیدار چای ناطق و شاهین انزلی در لیگ برتر گیلان عنوان کرد: از بابت حادثه ای که در یکی از مسابقات داخلی استان گیلان رخ داد و تیم داوری عزیز ما مورد ضرب و شتم برخی افراد قرار گرفتند بسیار متاسف و متاثر هستیم. این حادثه باعث ناراحتی کلیه جامعه فوتبال و به ویژه خانواده داوران محترم و شایسته کشور شد. اگرچه این مسابقه، آخرین دیدار از لیگ گیلان بود اما تنبیهات احتمالی در نخستین بازی های فصل جدید اعمال خواهد شد.

او ادامه داد: اگرچه این رویداد تلخ در سطح مسابقات داخلی استان رخ داد اما از مسوولان کمیته انضباطی هیات فوتبال گیلان می خواهیم رای قاطع را در این زمینه در اسرع وقت صادر کنند. امیدوارم چنین اتفاقات تلخی در آینده در فوتبال کشور رخ ندهد.

حسن زاده تصریح کرد: حاج ملک جزو داوران برجسته فوتبال ماست که به طور حتم آینده درخشانی دارد. ما باید قدردان چنین داورانی باشیم و اجازه بدهید این عزیزان در بستر آرامش به مسیر پیشرفت خود ادامه دهند.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code