| پنجشنبه، 17 آذر 1401
استاندار گیلان در نشست مشترک با فرمانداران و فرماندهان انتظامی استان:
       کد خبر: 174090
نگاه ایران: استاندار گیلان در نشست مشترک با فرمانداران و فرماندهان انتظامی سراسر استان با بیان اینکه نیروی انتظامی ویترین فرهنگ و آداب و رسوم استان است، خاطرنشان کرد: رفتار نیروی انتظامی تجلی فرهنگ عمومی مردم است و در مورد همه ی ما قضاوت خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر مصطفی سالاری در این نشست که عصر امروز با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، فرمانده نیروی انتظامی استان، مدیرکل سیاسی استانداری و فرمانداران و فرماندهان انتظامی سراسر استان در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، گفت: رسالت نیروی انتظامی راه گشایی از امور مردم است.

نیروی انتظامی ویترین فرهنگ و آداب و رسوم استان است

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی ویترین فرهنگ و آداب و رسوم استان است، خاطرنشان کرد: رفتار نیروی انتظامی تجلی فرهنگ عموم مردم استان است و در مورد همه ی ما قضاوت خواهد شد.

خوشبختانه تعامل خوبی بین دستگاه های اجرایی، امنیتی و قضایی برقرار است

استاندار گیلان با اشاره به استقلال ذاتی سیستم هایی همچون سیستم قضایی و امنیتی، خاطرنشان کرد: خوشبختانه تعامل خوبی بین دستگاه های اجرایی، امنیتی و قضایی برقرار است و این موضوع، خود، می تواند عامل تقویت سرمایه گذاری در استان باشد.

دکتر مصطفی سالاری با بیان این مطلب که نگرش و نگاه مثبت، سبب عدم بروز اشکال در اجزاء می گردد، بیان کرد: تمرکز و تلاش خستگی ناپذیر می تواند اثر مثبت و قابل قبول داشته باشد.

وی به اهمیت علائم و تابلوهای بین راهی اشاره کرد و با بیان اینکه هیچ محدودیتی از لحاظ اعتباری و نیروی انسانی جهت تجهیز مسیرهای بین راهی نداریم، خاطرنشان کرد: این پروژه از 2 منظر "ایمنی" و "راهنمایی مسافرین" دارای اهمیت است.

استاندار گیلان به 2 پروژه زیباسازی مسیرها و احداث مراکز خدمات بین راهی کوچک نیز اشاره کرد و گفت: هرچه در این حوزه خوب عمل کنیم، رضایتمندی مردم و مسافران را به همراه خواهد داشت.

اقتصاد شب در دنیا به عنوان محور اساسی در جذب گردشگر

دکتر سالاری به اقتصاد شب در دنیا به عنوان محور اساسی در جذب گردشگر اشاره کرد و اظهار داشت: طرح شب های روشن با هدف فعالیت اقتصادی و گردشگری 24 ساعته در نقطه ای مشخص از شهر که دارای مشخصات گردشگرپذیری خاصی است، می تواند نقشی مشابه در استان ایفا کند.

وی با بیان اینکه باید گشت دریایی در شهرستان های ساحلی راه اندازی شود، خاطرنشان کرد: حاضرم برای بهره مندی هرچه بیشتر مردم از دریا، هر آنچه در توان دارم به کار ببرم.

استاندار گیلان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به وقایع مربوط به اعتراضات دی ماه سال جاری، گفت: عملکرد نیروی انتظامی مطلوب بود و خوشبختانه با کمترین حاشیه از آن عبور کردیم.

دکتر سالاری در پایان ابراز امیدواری کرد: در سایه تعامل و همدلی مجموعه مدیریتی استان، سال آینده را نیز به بهترین شکل ممکن آغاز کرده و مسافران از سفر به استان سرسبز گیلان نهایت لذت و بهره را ببرند.

به اشتراک بگذارید:

نگاه شما:

security code